Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Pierwsza Komunia Święta - prezenty

Data utworzenia : 2014-05-13 07:59 | Ostatni komentarz 2024-04-23 15:46

Proud Mommy

7582 Odsłony
103 Komentarze

Jaki najlepszy prezent na taką uroczystość?

2024-04-23 15:46

No to chciaż sobie coś konkretnego kupiła;), fajnie;)

2024-04-22 20:56

Kuzyna corka zebrała na komunię 12tys zł to kupila meble za 6tys i telefon za 3 tys. Jeszcze jej zostało;)

2024-04-22 20:56

Ja teraz idę na komunię do chrzesnicy i kupiłam w prezencie rower górski. Mam nadzieję że się prezent spodoba

2024-04-19 15:57

Najlepiej to chyba rodziców Dziecka zapytać co by można było sprezentować 

My też idziemy  na Komunię  19 maja  i sama nie wiem czy dać kopertę czy prezent, mało tego to rodzice jeszcze nam niezobowiązująco oznajmili, że ich druga  córka ma wtedy urodziny  i też będzie miała na sali torta, więc dla dwóch młodych dam trzeba coś mieć , bo jedna dostanie a druga bidulka będzie patrzeć. 

2024-04-19 14:54 | Post edytowany:2024-04-23 13:15

Jeżeli dobrze znasz dziecko i wiesz, co by chciało, to możesz kupić prezent. W innym wypadku lepiej chyba postawić na pieniądze lub ich ekwiwalent. Ja swojej chrześnicy kupiłam rower, bo wiem, że bardzo chciała. Siostrzeńcowi mojego męża wolałam dać pieniądze, bo rzadko go widuję i nie wiem, co lubi, oprócz gier komputerowych, na których się nie znam. Kilka lat wcześniej dostał od nas na urodziny prezent, który mi wydał się cudowny i że każde dziecko chce takie mieć, a on nawet tego nie używał i leżało w kartonie. Pieniądze w takim wypadku wydają się bardziej bezpieczne.

Jeśli w grę wchodzi kupno roweru, warto jest zerknąć sobie na stronę Fischer, mają obecnie spore zniżki na rowery elektryczne. https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-bike/e-bike-atb,2,15418

2024-04-18 16:39

hehe patrzac na dzisiejsza młodziez to nigdy nic nie wiadomo;) im sie szybko wszystko zmienia;)

ja kiedyś córke obkupiłam w wakacje do szkoły a potem sie okazało że  inna moda raptem nastała;D 

2024-04-17 20:45

Nomike to trzeba znać dziecko bo dzisiejsi nastolatkowie w znacznej większości nie chodzą w zegarkach. Moja córka ma z komuni i leży w pudełku założony tylko w dzień komuni. Może lepiej kupić smartwatcha myślę że dziecko było by bardziej zadowolone bo to takie top teraz. Ale oczywiście to twój wybór ja tylko podpowiadam nie mówię co masz kupić

2024-04-16 21:36

My mamy komunię chlopca w rodzinie teraz i chyba zdecydujemy się na zegarek  :) Rowery ma nawet dwa, rodzice chcą mu kupić telefon i laptopa, a my mieliśmy dac pieniądze, ale pieniądze ulecą na nie wiadomo co, a zegarek zostanie z nim na dłużej :)