Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Elektroniczna niania

Data utworzenia : 2013-02-02 14:01 | Ostatni komentarz 2016-01-17 17:48

mamunia

14237 Odsłony
93 Komentarze

Teraz przy drugiej córeczce zastanawiam się nad kupnem niani,tak więc proszę o radę w tym temacie:) Jakie firmy,modele polecacie? Czy był to trafiony zakup,czy raczej nie używany zbyt często?.

2013-02-04 10:15

sloniatko007 mogłabym prosić Cię o firmę Twojej niańki,bo własnie ciekawią mnie te z kamerą:)Była bym bardzo wdzięczna:)

2013-02-04 09:48

Jeśli ktos mieszka w domku to naprawde polecam Wam niańke z zamontowana kamera.naprawde super sprawa,na monitorze widać czy dziecko sie nie przekręciło,nie odkryło bez konieczno,sci ciagłego biegania np z góry na dół po schodach:) Jesli ktos ma małe mieszkanie niania według mnie to zbedny wydatek-dzieco i tak słychac gdy zapłacze wiec to bez sensu. Jesli juz to tylko niania z kamerą,tylko taka ma według mnie sens. I gdybym miała wczesniaka napewno zdecydowałabym sie na nianie monitorujaca oddech.Naprawde fajny gadzet i przydatny,w przypadku zatrzymania oddechu wlacza sie alarm ktory budzi dziecko

2013-02-03 12:34

wgłębiłam się w temat i poczytałam co nieco na temat niań i ważna jest jakość odbioru,powinna mieć regulowaną głośność,są nianie które wibrują podczas gdy dziecko zacznie sie wiercić lub włącza się lampka informacyjna,niania powinna mieć duży zasięg odbioru. Są też nianie z monitorem oddechu,termometrem który mierzy ciepło w pokoju,kamerami,projektorami

2013-02-02 18:44

co do elektronicznej niani to w bloku jest mi zbędna, bo synek i tak spi póki co w naszym pokoju to wszystko mam pod kontrolą. Natomiast bardzo przydala mi się podczas chrzcin, gdy dziecko spało w innym pokoju a ja musiałam w między czasie biegać z kuchni do gości. Miałam przyczepiona do paska i wszystko na bieżąco kontrolowałam. Tyle co wyszłam z pokoju po osobistym sprawdzeniu czy wszystko ok a tu niania i slyszę że sie obudził. Ja mam najzwyklejszą, ale są też z rużnymi dodatkowymi funkcjami np służą rownież jako lampki noccne.

2013-02-02 18:22

Też jestem zainteresowana tym tematem.Przy drugim dziecku też chciałabym sobie kupić nianię.Bardzo przydatna rzecz.Myślałam nad używaną,zawsze to taniej.