Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Elektroniczna niania

Data utworzenia : 2013-02-02 14:01 | Ostatni komentarz 2016-01-17 17:48

mamunia

14236 Odsłony
93 Komentarze

Teraz przy drugiej córeczce zastanawiam się nad kupnem niani,tak więc proszę o radę w tym temacie:) Jakie firmy,modele polecacie? Czy był to trafiony zakup,czy raczej nie używany zbyt często?.

2016-01-17 17:48

Zastanawiam się nad niania, bardzo by się nam przydała. Ale ceny są duże , a używane urządzenie nie wiem jak się sprawdzi. Używane też nie są tanie .

2016-01-17 17:41

Witam, ja posiadam nianię z firmy Brondi.Bardzo sobie chwalę ten sprzęt :-) Niania to bardzo fajny sprzęt, zwłaszcza jak mieszka się w domu np z piętrem gdzie dziecko ma swój pokój na górze, a my funkcjonujemy na parterze np. gotujemy obiad w kuchni czy pielimy w ogródku.Ja dzięki niani miałam możliwość robienia wielu rzeczy z dala od małej bez obawy, że coś będzie sie jej działo, czy też że będzie płakać a ja nie będę jej słyszeć..dzięki niani słyszałam wszystko, nawet jak się ruszała czy też zakaszlała.Niania ma kilka poziomów czujnika hałasu i głośności, uaktywnia się podczas hałasu lub ruchu w sypialni dziecka, lub można ustawić stały podsłuch...nasza niania ma bardzo duży zasięg i dodatkowo posiada latarkę

2015-09-07 20:10

szukałam w forumowej wyszukiwarce ale nie znalazłam. Chciałam zapytać czy któraś z Was używała może niani Tommy Tippee tej z czujnikiem ruchu? (http://www.tommeetippee.pl/product/cyfrowa-niania-elektroniczna-dect-z-czujnikiem-ruchu/) uważacie, że te maty to tylko gadżet czy przydatna rzecz? i czy sprawdza się ta mata w tej niani Tommy ?

2015-06-05 21:53

My z niani tez nie korzystaliśmy, bo mieszkanie mamy małe i jak synek się obudzi to spokojnie słyszę go z kuchni.

2015-06-05 21:50

My nie mieliśmy niani elektronicznej, a mieszkamy w domu. Niania nie była nam potrzebna, jak mały się obudził to zawsze go usłyszałam. Mamy tylko zamontowane bramki przy schodach, zeby nie spadł gdy wstanie.

2015-06-05 15:55

jeśli jesteśmy pewne, ze przyda nam się taka niania z tej górnej półki i nie będzie odłożona po paru razach do pudła to pewnie, ze warto.

2015-06-05 05:48

Summerwave takie nianie z video to chyba już nieco większy wydatek. W sumie czasem w takim wypadku lepiej wiecej wydać a mieć coś lepszej jakości na dłużej, bo tania może się szybko zepsuć. Czy rozważasz kupno nian uzywanej?

2015-06-04 23:15

Ja właśnie szukam niani z opcją video i najlepiej mikrofonem. Oczywiście w rozsądnej cenie. Jak znajdę coś rozsądnego to dam znać...