Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Trampolina ogrodowa - tak czy nie?

Data utworzenia : 2014-04-25 09:53 | Ostatni komentarz 2024-05-06 14:32

Proud Mommy

11646 Odsłony
82 Komentarze

Jaka trampolina i od kiedy? Wady i zalety takiej 'zabawki'.

2024-05-06 14:32

JA dostałam trampolinę, ale nie jest jeszcze zmontowana i leży, rozłożymy ją dopiero na działce w nowym domku. Ale za to z piaskownicy mogłaby cały dzień nie schodzić. Mamy taki pieniem z little tikes i jest mega fajny !

2024-05-06 06:57

Trampolina ogrodowa według mnie bardzo Warta kupienia atrakcja ale ja powiedziałabym że i to jest tylko moje zdanie zabawa niezależnie od wieku dziecka tylko i wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej obserwuję po ludziach u sąsiadów o wiele takich przypadków gdzie na trampolinie dzieciaczki bawią się same oczywiście ja wiem stać się coś może zawsze zarówno pod opieką osoby dorosłej jak i również wtedy gdy Dzieci bawią się same ale jednak ten nadzór według mnie powinien być trampolina bardzo fajna sprawa gorsza kwestia że jak przychodzą wakacje pełne słońce skwar większość dnia praktycznie przynajmniej według mnie żadna przyjemność skakania na takiej gorącej trampolinie dopiero takim popołudniem wieczorem to oczywiście fajna zabawa nie tylko dla dzieci ale również i dorośli mogą z tego skorzystać no i ogólnie zabawka fajna ale też ile ja się napatrzyłam podczas burz deszczów jakiś większych wiatrów jak te trampoliny u nas to ci gonią dosłownie latają nieraz nawet przeleci przez ogrodzenie od jednego sąsiada do drugiego i później to już jest rzecz raczej nie do ogarnięcia według mnie już jest wtedy uszkodzona do wyrzucenia takie powyginane połamane rurki i to już nie jest bezpieczne

2024-05-06 06:39

Oj tak domek to fajna rzecz ;)

U nas mamy taki w ogrodzie;) kiedyś sama o takim marzyłam ;) zdobi ogród a dzieci mają fajne miejsce do zabawy;)

 

2024-05-04 21:10

My mamy trampolinę . Laura już od 3, lat fajnie na nie skakała. Basen wiadomo z rodzicami. Ale najbardziej dziewczyna się podoba domek z huśtawkami i zjeżdżalnia. Ola potrafi pół dnia zjeżdżać.

2024-05-03 13:29

U nas tez główną atrakcją latem jest duży basen

2024-05-02 19:49

Ja mam ogromną piaskownice;) domek latem wystawiamy basen o trampolinie nie myślałam aż tak mocno ;) bo patrząc na moje rozbrykane dziecko nie byłby to najlpeszy pomysł;) na osiedlu mamy malutka trampolinę i czasami zachodzimy na ten placyk aby mała mogła poskakać ale też nie jest to codziennie;) 

2024-05-02 12:59

Ja nawet nie wiedziałam że jest tyle minusów trampolin, ale ogólnie byłam na nie ze względu na to, że szybko by się znudziła, a zawsze można pojechać do bawialni czy do parku trampolin.

2024-04-23 15:47

Też miałam kupić, ale jak poczytałam te wszystkie minusy to jednak odpuściłam. Wystarczy jak czasem poskacze u kogoś, albo w parku trampolin. Codziennie to jednak nie za dobrze.