Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

zakupy na raty allegro

Data utworzenia : 2014-03-30 21:22 | Ostatni komentarz 2014-05-05 11:24

Paulina91

3076 Odsłony
13 Komentarze

Czy któraś z Was może kupowała coś na raty na allegro lub gdzie indziej, ale online? Ciekawa jestem jak to wygląda i czy to nie jest jakiś pic na wodę...

2014-03-31 11:20

Paulina ja allegro w ogóle nie ufam, nawet jeśli chodzi o pobraniowe przesyłki. Raz tak zamówiłam kurtkę i mimo podanych wymiarów okazała się mała, a możliwości zwrotu nie było. Chociaż z drugiej strony teraz allegro staje się coraz bardziej poważną platformą zakupową. Wystawienie przedmiotu wiąże się z posiadaniem konta, a założenie go z podaniem bardziej szczegółowych danych o sobie niż parę lat temu. My mamy konto firmowe i musieliśmy podać takie dane, do tego je potwierdzić, że gdyby coś to każdy nas znajdzie. Dlatego na allegro lepiej nie kupować od prywatnych sprzedawców, tylko od sklepów.

2014-03-31 10:10

Nie chodzi o to że chcę coś kupić, ale przeglądałam wczoraj allegro, zobaczyłam tą opcję i zwyczajnie ciekawa byłam jak to wygląda, czy właśnie raty przez internet to dobry pomysł. Tak na przyszłość gdyby coś wypadło. Też nie jestem w ogóle do rat przekonana, a przez internet kupuję tylko za pobraniem, choć jeszcze nigdy nic złego się nie zdarzyło, to i tak nie potrafię w 100% zaufać sprzedawcy i przelać wcześniej zwłaszcza większych pieniędzy. Moim zdaniem lepiej zapłacić te 30 zł więcej i mieć pewność, niż stracić 500 zł.

2014-03-30 23:47

Monia, ale ja na allegro na raty nie bralam, tylko w sklepie internetowym neo24.pl :) tam sie akurat placi przy odbiorze. Odbior jest w punkcie lub za dodatkowa oplata kurier przywozi. Ale to akurat jest sklep, ktoremu mozna ufac. Od kilku lat tam kupuje. Na odkurzaczu oszczedzilam prawie 50 zl w porownaniu do ceny w Media.

2014-03-30 22:40

Mnie raty nie przekonuja..poki co kupujemy drobne ( TV , kuchenka , pralka , meble , telefony ) za gotówkę , wolimy zakup zaplanowac i kupic za tyle ile jest wart towar a nie placic jeszcze jakies procenciaaki ..Jeśli sytuacja by mnie zmusiła to na pewno nie zadłużałabym sie przez internet ...Sijle udało się i nie ma problemow , ale zwroc uwage na sprawy - problemy o jakich sie mowi w TV ..ktos sie podaje za kogos , wyludza kasiorke i znika...albo dajesz dane WSZYSTKIE i pieniazki znikaja...albo okazuje sie ze masz na sobie kredyt ktorego nie bralas . Faktycznie allegro to strona ktorej ufam ..nigdy nie zostalam oszukana i mam wrazenie ze wszystko jest tam dopiete na ostatni guzik ..ale jest jakies ale ... paulina dlaczego cie to interesuje ? co tam jest czego dostac nie mozesz w sklepie ? bo może nawet nie warto ryzykowac ...

2014-03-30 21:47

Na allegro nie, ale w neo24 tak. Odkurzacz, robot kuchenny i telefon kupowałyśmy z mamą na raz i wybrałyśmy opcję na raty. Razem z towarem dostałyśmy druczki do wpłat. Natomiast nie wiem jak to jest na allegro.