Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

zakupy na raty allegro

Data utworzenia : 2014-03-30 21:22 | Ostatni komentarz 2014-05-05 11:24

Paulina91

3078 Odsłony
13 Komentarze

Czy któraś z Was może kupowała coś na raty na allegro lub gdzie indziej, ale online? Ciekawa jestem jak to wygląda i czy to nie jest jakiś pic na wodę...

2014-05-05 11:24

Ja wam się przyznam, ze mnie allegro od pewnego czasu wręcz odrzuca, zwłaszcza po ostatniej akcji kiedy to kobieta napisała coś zupełnie innego niż sprzedawała, reklamacja trwa dosyć długo i nie wiadomo jak to o końca się zakończy kasa wpłacona towar odesłany a pieniędzy zwrotnych brak;/ Ludzie perfidnie oszukują jak mogą, pisząc ze coś jest nowe sprzedają używane, poplamione i z rdzą na ubrankach nawet takie zdjecia załączone do reklamacji wraz wpierają iż produkt jest nowy

2014-05-05 09:52

Moja siostra robiła kilka razy zakupy na raty na allegro i nigdy nie natrafił na żadne problemy z ich strony a oprocentowanie było ok:)

2014-05-04 09:46

moja mama kupiła meble na allegro;) i była bardzo zadowolona;) najważniejsze jest to, że te odsetki nie są takie duże;) a sama pracowałam w sklepie więc mam porównanie;) ale też trzeba dodać, że raty ni jak się mają do uczciwości sprzedającego na allegro

2014-05-03 22:24

Ja korzystałam z rat na allegro. Kupiłam w ten sposób odkurzacz piorący, mikrofalówkę, blender i dysk zewnętrzny do komputera. Nie było żadnych problemów. Decyzja w 10 min i już po kilku dniach można się cieszyć nowym sprzętem. Ogólnie polecam bo niskie oprocentowanie mają, a wiadomo, że ceny na allegro są niższe niż w sklepach stacjonarnych. Po zakupie dostaje się umowę na maila a harmonogram spłat przychodzi pocztą.

2014-04-01 12:46

Monika kupiłam tam ja i moja mama: - lodówkę - odkurzacz - suszarkę - drukarkę - odkurzacz piorący - robot kuchenny - telefon komórkowy I wszystko zawsze było ok :). Kupują tam synowie szefa mojej mamy i też nigdy problemów nie było :)

2014-04-01 08:28

Ubran tez nie kupuje ..Mój Sz czasami jakies buty i wsciekla jestem bo w sklepie kosztuje 290 a on kuouje tuu bo sa po 270 z przesylka ...a wiadomo jak bedzie cos nie tak to za przesylke bedzie musial placic .. Sijle masz racje z tymi zwrotami ale to nie wina allegro tylko sprzedawcy ...Sama ostatnio dostalam ostrzezenie , ze nie zaplacilam za te licytacje ..Kobieta ktora przedmiot wystawila zgodzila sie bez problemu ale musiala sie zwrocic do allegro o zwrot prowizji .. No a co do tego sklepu internetowego to nawet nie slyszalam ...zobacze dzis sobie

2014-03-31 23:56

ja na allegro kupuję sporo rzeczy ale wszystko za gotówkę, raz tylko chcieliśmy wziąć z mężem na raty potrzebną mu rzecz do grania ale koszt był o 1zł za mało niż kwota od której można było brać-na raty. W sumie i tak zapłaciłam gotówką. Ogólnie wszystko przychodzi zawsze takie jak ma być. 2 razy tylko zdarzyło mi się że odsyłałam towar bo ubranie było jednak za duże na mnie i coś jeszcze ale nie pamiętam. Ale są pewne rzeczy, których w ciemno bez mierzenia bym nie kupiła np butów

2014-03-31 14:03

Ubrań nie kupuję przez allegro... Raz kupiłam małej jesienny komplecik ale tam były wszystkie wymiary podane więc nie było mowy o tym że będzie coś nie tak. Kupiliśmy przez allegro krzesełko do karmienia ale właśnie nie od prywatnej osoby a od sklepu gdy zaczęliśmy je składać okazało się że dostalismy dwie jednakowe nogi i nie było problemu żadnego. Przysłali kuriera przywiózł odpowiednie nogi a nieprawidłowe zabrał.