Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Ubrania ciażowe

Data utworzenia : 2014-03-13 11:14 | Ostatni komentarz 2024-01-28 23:57

konto usunięte

29463 Odsłony
613 Komentarze

W ciąży każda kobieta chciałaby wyglądać atrakcyjnie a czasem ubrania robią się za ciasne. Czy wy kupowałyście jakieś specjalne ciążowe spodnie , spódnice itp. Ja przez całą ciąże przytyłam ok 9 kg i raczej wszystko poszło w brzuszek , kupiłam sobie tylko leginsy ciążowe i 2 tuniki takie luźniejsze a poza tym całą ciążę przechodziłam w normalnych ubraniach .Ale wiem że kobiety maja problem żeby kupić jakieś fajne ubrania a jeżeli już są sklepy top ceny w nich są oszałamiające, a może wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie. Jak sytuacja wygląda, wyglądała u Was.

2014-03-13 14:40

sijle ! :D

2014-03-13 13:13

nie kupowałam żadnych specjalnych ubrań ciążowych :) Pierwsza "wrześniowa" ciąża, a więc spokojnie można było chodzić przez lato w zwiewnych tunikach i sukienkach (przytyłam 14 kg). Wybierałam ubrania, które można było założyć także po urodzeniu dziecka. W ciąży zimowej przytyłam tylko 8 kg więc tym bardziej nie kupowałam nic typowo ciążowego. Do pracy (pracowałam do końca 7 miesiąca jako sekretarka) chodziłam w sukienkach. Przed ciążami miałam ubrania głównie w rozmiarze s i chciałam, żeby tak pozostało :D

2014-03-13 12:21

Ja kupiłam tylko spodnie ciążowe, na allegro, za 30 zł, i to tylko dlatego, że zima była długa i nie chciałam marznąć. Poza tym nie dokonałam żadnych ciążowych zakupów, nie miałam motywacji, chciałam się jak najszybciej brzucha pozbyć, znów być szczupła i to była motywacja - nie kupowanie ciążowych ciuchów. Zresztą jak nie musiałam to nie wychodziłam z domu, po co, skoro wyglądałam jak góra lodowa przez którą Titanic zatonął.

2014-03-13 12:00

ja z racji, że przed ciążą nosiłam rozmiar s kupowałam jedynie rozmiary l i xl normalnych ciuchów, miałam tylko spodnie ciążowe i sukienkę jedną ciążową z h&m, reszta to jakieś tuniki, dłuższe bluzki (po założeniu na brzuch jak zwykła bluzka) i sukienki z gumeczkami rozciągliwe. Większość ciepłych dni w sukienkach, a chłodniejsze dni sprawdzały się leginsy i tuniki z luźnymi swetrami (teraz pełno tych typu oversize)

2014-03-13 11:50

Ooo tak w H&M był taki kącik dla mamusiek z brzuszkiem i bylam tam czestym bywalcem ! :)dlaczego zdecydowałam sie na ubrania przeznaczone dla mam z brzuszkami ? nie chciałam po prostu cała ciaze chodzic w drechach itd ..chciałam pokazac wszystkim ze kobieta w ciazy ma klase i nie jest w niczym gorsza od innych kobiet :) kilkanascie km od mojej miejscowosci byl sklep Happymum i tam tez moze 3 razy bylam :) latem chodziłam jeszcze w swoich sukienkach ..brzuszek mialam mały takze było ok . Zimą kupiiłam sobie cieplutki płaszcz bo moje kurtki byly krotkie i cieniutki . Uwielbialam kupowac bluzeczki dopasowane , sweterki podkreslajacy gabaryty ( brzuszek i piersi) Spodni miałam moze 2 pary ..jedne sztruksy dopasowane i jedne Dżinyy a tak to miałam leginsy a potem takie cieplejsze ` getry ` ...jesli chodzi o buty miałam płaskie na dni baaardzo chlapowate ale miałam tez kozaczki na niewielkim grubym obcasie z podesz antyposlizgowa :) a jesli chodzi o kg jakie mi przybyly z brzuszkiem to okolo 10 kg :) po ciazy schudłam 11 ..takze wszystko co przed ciaza nosilam teraz jest mi mega za duze ..