Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Wózek spacerowy

Data utworzenia : 2014-03-08 11:28 | Ostatni komentarz 2023-05-02 14:23

Paulina91

6582 Odsłony
117 Komentarze

Witam. Córka ma 7 miesięcy i na wiosnę planuję kupić wózek spacerowy, lżejszy od wielofunkcyjnego, ale nie parasolkę tylko taki z całą rączką jeszcze... Przeznaczyć chcę nie więcej niż 500 zł. Moimi typami jest baby design sprint i graco ultima, wiec jeśli któraś z Was posiada któryś z wózeczków proszę o opinię. A może któraś z mam ma coś innego, ale podobnego ... Z góry dziękuję za pomoc

2023-05-02 14:23

Paulinka nie miałam takiego wózka więc ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat, 

na pewno xlander na ciężkie warunki jest super, widziałam jak @tataialek na insta go testowali i w różnych warunkach dawał radę. 

2023-04-04 19:54

Nam w sklepie na takie różne trudne podłoża polecono markę muvvo. Czy któraś z Was go ma? I jak opinie? 

2023-04-04 14:18

Dzis wlasnie wracalam na skroty do domu i stqierdzilam ze zwykly wozek nie dal by rady;)  to sa wlasnie plusy ale minus ze ciezkini gdybym kiala go dzwigac do bagaznika czy po schodach to pewnie bym szukala lekkiego

2023-04-04 11:22

Aniss taki xlander to super są do takich warunków trudnych, że tak powiem.

Ja na pewno przy kolejnej dzidzi to kupiłabym używaną gondolę, a spacerówkę taką typową lekką składaną się w parasolkę, żeby nie było problemu z załadowaniem do bagażnika. 

2023-04-03 16:09

My kupiliśmy wózek 2w1 i jak narazie korzystam z tej spacerówki. Niby jest składana tak że w jednej części, ale żeby ją złożyć potrzeba kilku kroków no i mimo wszystko złożna sporo miejsca zajmuje. Ogólnie jest spora jak na spacerówkę więc raczej będziemy kupować typową spacerówkę. Na razie jeżdżę z tą bo w tych samych spacerówkach nie ma chyba możliwości żeby dziecko jeździło w kierunki do rodzica. No a córeczka jest jeszcze mała i myślę że bała by się jakby się obudziła na spacerze i mnie nie widziała.

2023-04-03 15:00

My kupiliśmy 3 w 1 ogólnie stelaż jest trochę ciężki ale po naszych drogach sam wózek sprawdza się rewelacyjnie nie ma problemu żeby przejechać bo tzw kocich łbach jak i podjechaniu pod krawężnik 

Ze spacerówki jeszcze nie korzystamy jestem ciekawa jak z nią będzie 

Póki co z gondola jest wygodnie przy prowadzeniu fajnie jedzie i buja więc z usypianiem nie ma problemu bo wózek nie jest sztywny 

Nam najbardziej też zależało na dużych kołkach mieliśmy okazję prowadzić dzieci w wózkach standardowych z małymi kołkami z przodu jednak nam było nie wygodnie i szybko się znajomym te kółka popsuły a mało za wózek nie dali o ciężko się jeździ takim bo dziurach i nie wygodnie pod krawężnik podjechać ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia by była 

Konto usunięte

2023-04-03 14:45

Polecam rozwazyc Baby Jogger City Mini gt2. Super leciutki, bardzo latwy w prowadzeniu, idealnie pasuje do twojego opisu :)

2023-04-03 12:27

Valentina włąnsie ja kupując wózek pytałam sprzedawcy o wózki które sie sprawdza w takich warunkach;) czyli wertepy działka;) żwirowa droga nie tylko asfalt;) i tutaj polecony został xlander;)