Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Paśnik/karmnik dla dziecka

Data utworzenia : 2014-03-03 13:53 | Ostatni komentarz 2016-02-25 22:57

kusia_ss

5992 Odsłony
32 Komentarze

Z cyklu "czego to ludzie nie wymyślą" Przeglądając ostatnio strony znalazłam TO, czyli paśnik dla dziecka. Idea tego urządzeni jest następująca, montujemy w łóżeczku i karmienie dziecka mamy z głowy. Jest tez rozwiązanie dla jeszcze sprytniejszych (czytajcie wygodniejszych) rodziców, które wiąże się z instalacją 2 takich urządzeń - do jednego sypiemy "paszę" a drugi to wodopój. Zdecydowałybyście się na zakup takiego urządzenia? Moim zdaniem to sprowadzanie dziecka do roli zwierzątka domowego :/

2014-03-03 22:16

Mam nadzieję, że to faktycznie tylko pudełka. A swoją drogą jaki pojemny ten paśnik, jedzenia wystarczyłoby na cały dzień. Do tego super hiper chłonny pampers, karuzela z naładowanymi bateriami i nie potrzeba wynajmować niani. Masakra :|

2014-03-03 20:32

mamunia wiem, że to funkcjonuje jako pudełko, do którego pakuje się swój prezent (widziałam je nawet na amazonie w przystępnej cenie). Niemniej jednak świadczy to o ludzkiej głupocie, bo chyba nikt mądry nie produkowałby tak idiotycznych pudełek. Z czasem to i pewnie gadżet z opakowania zostanie wyprodukowany.

2014-03-03 15:58

Z tego co przeczytałam to są tylko puste pudełka wyprodukowane jako pomysł na "śmieszny prezent",wręcz pudełko i nagraj reakcję.W USA mają jakieś ciężkie żarty mnie nic,a nic to nie śmieszy.To tak jak nie pojmuję akcji promowania programu super niani w Brazylii.Tam znów na potrzeby reklamy wyprodukowali kartony z nieistniejacymi towarami typu kajdanki na niegrzeczne dzieci,kaftan bezpieczeństwa,kule do nogi z tyłu opakowania tekst "Są lepsze sposoby na dyscyplinę dziecko. Oglądaj Super Niania " http://www.psfk.com/2013/08/fake-toys-control-kids.html#!x7D2a

2014-03-03 15:39

ranyście...paśnik dla dziecka...jak to w ogóle brzmi. beznadziejnie głupi pomysł

2014-03-03 15:16

Jakbym coś takiego chciała to bym sobie kupiła świnkę morską, a nie zachodziła w ciążę...:/

2014-03-03 14:28

głupota nawet nie chcę o tym pisać

2014-03-03 14:23

mnie zaczynają takie produkty przerażać, jak można w ogóle dopuścić taki produkt do sprzedaży, przecież to wiaże się z poniżeniem wręcz.

2014-03-03 14:15

Matko kochana, to dziecko wygląda swoja postawą do tego poidła, jak królik dosłownie. Biedne dzieci tych rodziców co takie szalone pomysły mają i takie rzeczy kupują (o ile ktoś to w ogóle kupi)