Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Paśnik/karmnik dla dziecka

Data utworzenia : 2014-03-03 13:53 | Ostatni komentarz 2016-02-25 22:57

kusia_ss

5987 Odsłony
32 Komentarze

Z cyklu "czego to ludzie nie wymyślą" Przeglądając ostatnio strony znalazłam TO, czyli paśnik dla dziecka. Idea tego urządzeni jest następująca, montujemy w łóżeczku i karmienie dziecka mamy z głowy. Jest tez rozwiązanie dla jeszcze sprytniejszych (czytajcie wygodniejszych) rodziców, które wiąże się z instalacją 2 takich urządzeń - do jednego sypiemy "paszę" a drugi to wodopój. Zdecydowałybyście się na zakup takiego urządzenia? Moim zdaniem to sprowadzanie dziecka do roli zwierzątka domowego :/

2016-02-25 22:57

o matko! moja świnka morska miała coś takiego.... jak można... ciekawe czy autor tego wynalazku też był tak karmiony? To już podchodzi pod jakieś dewiacje moim zdaniem...

2016-01-28 17:42

Skoro jest to produkowane to i ktoś to musi kupować. Czasami się śmiałam że w nocy by się przydało coś takiego to nie musiałbym wody dziecku podawać. Ale nie kupilabym czegoś takiego . Dziecko to nie chomik.

2016-01-27 21:32

mój tyle je że było by to idealne rozwiązanie :) a tak poważnie to tylko klatki brakuje i kołowrotka w środku i mamy chomiczka

2016-01-27 20:21

Kto to wymyślił??chyba jakiś człowiek chory psychicznie!!szok...dziecko to nie zwierzę, by jadło z korytka...masakra jakaś...myślę, że to chyba jakiś żart??....a tak w ogóle to kto to kupi, bo wątpię aby jakikolwiek rodzic zdecydował się na taki gadżet...dawno nic mnie tak nie zbulwersowało...

2014-10-27 20:30

Boże co to jest. Przecież dziecko to nie zwierzę w klatce.

2014-10-27 15:07

O Boże.... Niech rodzice sami sobie taki wodopójj stworzą przy łóżku... Ja sobie nie wyobrażam czegoś takiego... Masakra . Czy nakarmienie czy napojenie dziecka jest aż tak wymagająca czynnoscia dla rodzica ze trzeba ja ułatwiać i zastępować? Nie sądzę.

2014-10-27 15:02

trzeba to odbierać jako głupi żart chociaż mam świadomość, że w tych czasach znalazłyby się osoby które by to kupiły ..niestety ale otacza nas banda idiotów ..

2014-10-26 12:07

Porażka jednym słowem. Nie mam pojęcia jak w ogóle można było wymyślić coś takiego dla dziecka. Dziecko w ten sposób jest traktowane jak jakieś zwierzę jednym słowem,a przecież taki maluszek potrzebuje czułości,miłości,przytulania.