Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Kostka sensoryczna

Data utworzenia : 2014-02-13 23:35 | Ostatni komentarz 2014-02-22 13:09

KasiaCom

4789 Odsłony
15 Komentarze

Drogie mamy, nie wiem czy nie powtórzę sie ale nic nie pokazuje wyszukiwarka. Chaiałam się zapytać czy, któraś z Was ma kostkę sensoryczną. Ja dostałam jako prezent i mój synek (prawie 5 miesięcy) po prostu sie z nią nie rozstaje, Wzbudza w nim tak wiele emocji od euforii po płacz, nie wiem czy to dobrze czy źle. Ale widze jego ogromne zainteresowanie, jednak czasami po prostu nie daje sobie rady sam z nia i wtedy jest gorzki płacz rozczarowania. A Wy jakie macie odczucia co do tej kostki?

2014-02-22 13:09

znam dzieci, ktore wola zabawki, jednak zdecydowana wieksozc woli bawic tym czym dorosli, ja kupilam mojej corkce 15 mies klocki drewniane, ladne kolorowe i leza tak sobie, mala nie chce sie bawic, nie interesuja ja zabawki wogole odkad zaczela chodzic, czasami wezmie wozek i wozi swojej lalki ale tu tez pojawia sie kwestia ze ona poprostu musi byc w ruchu, nie lubi siedziec w miejscu ciezko z nia wytrrzymac teraz;)

2014-02-21 22:17

Gwiazdka najgorsze jest jednak to jak się zaczyna płacz bo mały chciałby to co ma siostra i na odwrót, wesoło czasem jest i większośc zabawek kończy w szafie schowane bo co innego moge zrobić. Na szczęście teraz sobie uparzył ta kostkę i jakoś nie krzyczy za lalami i innymi tego typu zabawkami. Pamietam chrześniaka jak dziś jak gotowałam obiad a on ledwie chodzić zaczła i mi wszystkie garnki i łyżki wyciagał z szafki, a juz najlepsze to było wyciaganie sztućcy z walizki i wielki płacz kiedy nie pozwalali mu bawić sie nożem, albo widelcem. Do tej pory mając już 7 lat wyciaga wszystko co służy do codziennego uzytku a zabawki są na chwilę i sie nudzą:)

2014-02-21 20:47

Kikacu mysle ze fajnie ze synek znalazl sobie taka ulubiona zabawke :) moim zdaniem taka pluszowa kostka jest w sam raz na synka, ani sie nie obejrzysz bedzie potrzebowal mocniejszych doznan my mamy kostke plastikowa taka duza, ale corke interesowala ona moze pol dnia , teraz lezy i graci pokoj, bo jej juz nie interesuja zabawki tylko bieganie i przedmioty codziennego uzytku, najlepiej takie z kategorii "zabronione";)

2014-02-20 20:49

kostki z metkami jakoś nie lubi właśnie mój synek, no chyba że piłkę to tak albo taki trójkącik, ale jakoś kostka odpadła. Za to sensoryczna tu coś dzwoni, tu szeleści, a mój mały jest bardzo żywiołowym dzieckiem zupełnie innym niż córa i szybciej pokonuje swoje kamienie milowe i jak mu pomoge to usiądzie i sie bawi, ale sam jeszcze nie potrafi sie podnieść. No ale kostaka sensoryczna to jest jego w zasadzie jedyna ulubiona zabawka, nawet telefonem go nie da sie przekupić i to jak tata dzwoni i rozmawia do niego tez nie pomaga kostka jest jedyna

2014-02-20 16:22

Nie każde dziecko zainteresuje nowo kupiona zabawka. Najczęściej jest tak, ze zabawek w domu jest pełno, a dziecko bawi sie przedmiotami codziennego użytku tj. Butelka, garnek, miska. Jeżeli chodzi o kostkę, to Amelka lubi sie nimi bawić jak ja z nią razem próbuje cis stworzyć. Sama raczej sie nimi nie zainteresuje. Dla maluszkow, bardziej pole słabym kostki z metkami.

2014-02-20 11:35

mój synek wreszcie jest w pełni szczęśliwy trochę mu rzepa "rozruszałam" i daje sobie radę jak sie na boczek przewróci czy brzuszek to ma niezłą zabawę z tą kostką

2014-02-14 21:15

Na naszej też było napisane że od 3 miesiąca życia ale tak jak pisała Silje dopiero teraz jak Jas troszkę siedzi jest w stanie się nia bawić samodzielnie. Jutro wrzucę zdjęcia:)

2014-02-14 21:10

taką kostke i piłke tez mamy przywiązałam je do gryzaków i mały sobie jak lezy na boku albo brzuszku podrzuca, nawet chętniej sie przewraca z boku na bok dzięki tym zabawkom, no i z tą kostka sensoryczną też tak jest że jak tylko ja położe to fik na bok albo na brzuch i zaczyna rozpracowywać, chyba musze po prostu te rzepy mu teraz wypruć i nie będzie płaczu, że nie da się wyjąć