Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Wieszak na niemowlę, czyli...

Data utworzenia : 2014-02-11 21:23 | Ostatni komentarz 2015-02-18 10:22

konto usunięte

2686 Odsłony
14 Komentarze

...jak od małego robić z dziecka kretyna. Wieszak, a w zasadzie uprząż, prawie jak do BDSM, zawiesza się na drzwiach, a w środku dziecko. No super, możesz iść siku, obiad zrobić, poprasować, a dziecko ... sobie wisi. Podobno jest bezpieczne, podobno dziecko w nim też jest bezpieczne, podobno ludzie mają rozum i podobno z niego korzystają.

2014-02-16 13:00

Super rozwiązanie dla rodziców znudzonych własnym dzieckiem, że producenci znajdują nabywców to się dziwię. Jak można powiesić w czymś takim maluszka, to mi się w głowie nie mieści. Tragizm, a rodziców którzy tego używają mi żal.

2014-02-11 22:34

niektóre pomysły producentów są poniżej krytyki jak dla mnie. Co niektórzy powinni się najpierw naprawdę dobrze zastanowić, czy to co wymyślają aby na pewno ma być dla dziecka.

2014-02-11 22:29

o matko ;() jak można tak traktować dziecko przecież można to określić jako poniżanie albo jak odłożenie na jakiś czas niepotrzebnej rzeczy ja bym nigdy tak swego dziecka nie potraktowała

2014-02-11 22:24

Anita dokładnie mi cis takiego przyszło do głowy. Ja poprostu jak patrzę na te wszystkie nowinki to sie zastanawiam po co one, skoro od lat ludzie radzili sobie z dziećmi bez tego typu akcesorii. No ale czego to człowiek nie wymyśli, żeby zarobić pieniądze. Dla mnie to po prostu absurdalny pomysł, dla ludzi, którzy naprawdę z nie wiadomo jakich powodów zdecydowali sie na dziecko.

2014-02-11 21:58

Co za pomysł, pierwsze co pomyślałam mama przymierza ciuchy (drzwi wyglądają jak z przymierzalni) a dziecko sobie dynda na drzwiach i czeka... o rety... brak słów osobiscie mi się coś takiego nie podoba

2014-02-11 21:27

a później się dziwimy skąd matki się takie wyrodne biorą co na pasku dziecko do drzwi wiążą, skoro producenci proponują wieszanie dzieci na drzwiach to i te ponoć "mniej wykształcone" matki też wpadają na podobne pomysły. Niestety tak to już jest jak się na czymś chce zarobić. Ja też dodałam kilka takich absurdów. Nie wiem kurcze chyba Ci producenci za dużo ćpają,bo nie wiem czy któraś normalna mama chciałaby z tego skorzystać