Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Elektroniczny zegar pielęgnacji dziecka

Data utworzenia : 2014-02-11 21:20 | Ostatni komentarz 2014-02-19 12:46

konto usunięte

4404 Odsłony
18 Komentarze

Kolejny gadżet z serii "wtf?". Ogólnie rzecz ujmując jest to to samo co dzienniczek karmienia, tudzież zwykły zeszyt, tyle, że w wersji elektronicznej. Producent mówi, że zegar ma o tyle przewagę nad pisemnymi formami, że przypomina o karmieniu dziecka, przewijaniu i innych czynnościach jakie standardowo wykonuje się przy dziecku. Do tej pory nie wiedziałam, że jest coś lepszego w przypominaniu i alarmowaniu o potrzebach niż samo dziecko, ale cóż, widocznie nie idę z postępem.

2014-02-19 12:46

Słuchajcie i ja sie tego bałam ..sama miałam chrapkę na tego typu zakupy ..ale miałam ook mame tesciowa siostre i bratowa ktore z glowy mi wybily i nie zaluje ..kazda mama jak juz ma dziecko przy sobie wie kiedy chce jesc , kiedy spac a kiedy cos go boli ..instynkt :)

2014-02-19 12:17

Najlepszym alarmem jest nasze dziecko;) Ja będąc w ciaży nie ruszałam sie sama po sklepach lekarz mi wręcz zabronił, musiałam leżakować, kiedy już było lepiej przesypiałam całe dnie i nie miałam czasu na chodzenie po sklepach, dzięki temu uniknełam zbędnych zakupów;)

2014-02-19 09:04

Gwiazdka, mnie sie nie zdazyl zbedny zakup. To chyba zalezy od podejscia. Sa kobiety, ktore w ciazy wariuja i faktycznie kupuja wszystko nie patrzac na przydatnosc.

2014-02-18 23:34

kolejny zbedny gadzet i wydatek, ale powiem wam ze te firmy licza ze taki produkt vzakupi jakas kobitka ktora jest w ciazy i nie wie wcale ze to sie jej nie przyda wiecie same, niketore z nas w ciazy tez zakupily jakis zbedny gadzet ktory sie nie przydal, ale nigdy w zuciu bym nie zakupila takiego cacka;)

2014-02-18 22:55

Anitko masz rację. Ja tez obawiałam sie tego, ze nie będę wiedziała, czego chce moje dziecko, ale nie wiem czy w takim przypadku zaufalabym komputerowi, czy własnej intuicji. Ja wybrałam to drugie i nie wyobrażam sobie, ze urządzenie na mi sygnalizować co i jak z moim dzieckiem.

2014-02-17 16:48

Anita-1981 - możesz mieć rację, ale to raczej takie mniej inteligentne przyszłe mamy ;) Moją nawet odrobinę głodną córkę to słychać na całej ulicy - takie mam przypomnienie :P

2014-02-17 13:03

wiecie moze to jest dla mam które nie moga sobie poradzic z nową sytuacją, ja obwiałam sie płaczu dziecka, ze nie będę wiedziała czego tak naprawdę oczekuje w danym momencie moje dziecko, ze nie będę umiała odpowiednio zareagować, takie zegarki przedstawione przez Silje to dowód na to ze producenci nie śpią, tylko działają a niekiedy młode mamusie w szale pytań będąc jeszcze w ciąży wyciągają rękę po taki produkt, jeśli było by inaczej nie było by takiego produktu na rynku.

2014-02-16 21:11

Świat zupełnie po woli wariuje:)