Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (876 Wątki)

BabyDam- czyli barierka do wanny

Data utworzenia : 2014-02-10 21:45 | Ostatni komentarz 2014-07-23 22:41

KasiaCom

10154 Odsłony
21 Komentarze

Kolejna z serii innowacja w dziedzinie kąpieli. Nadal przekopuję internet i tym razem znalazłam coś takiego. Dość ciekawe rozwiązanie, nie musimy napełniać wanny dużą ilością wody, żeby maluch miał w czym popluskać. BabyDam to barierka, którą montuje sie na wannie i wlewamy wtedy ile wody nam potrzeba. Niestety musimy mieć prostokatną wannę, no ale zajmuje mało miejsca. Można ją kupić na ebay, amozon, a także w Polsce w Świecie Dziecka przynajmniej takiej informacji się dokopałam koszt 130-140 zł. Być może którąś z mam to zainteresuje, a póki szukam dla siebie rozwiązania na pewno będę się dzielić kolejnymi alternatywami. Tu filmik: http://www.youtube.com/watch?v=wiD1ynfLzB8

2014-02-11 11:43

Sijle ma racje ...oszczednosc wody ..nie mamy problemu z wanienka . I tak smao zastanawia mnie czy barierka mocno sie trzyma ? i ja npo dodałabym jakis miekki element z tyłu na oparciu :)

2014-02-11 11:41

Koszt porównywalny z ceną wanienki, więc nie jest źle. Do tego oszczędność wody i miejsca. Też myślałam, żeby taką ściankę zakupić jako następstwo wanienki, ale zastanawia mnie jedno: czy gdy dziecko oprze się o to to taka ścianka wytrzyma czy poleci razem z dzieckiem w tył.

2014-02-10 21:55

Drogi gadżet ale prawdopodobnie ma swoich nabywców jednak nie dla nas bo mamy trójkątna wanne:)

2014-02-10 21:53

Bardzo ciekawe, podzielam opinię Gosi. Świetne rozwiązanie kiedy wanienka dla niemowląt jest za mała a wanna za duża, żeby całą napełniać wodą. Tylko ta cena....za drogo jak dla mnie.

2014-02-10 21:48

Dość ciekawe rozwiązanie, bo jak napisałaś nie trzeba napełniać wanny dużą ilością wody, jednak ciekawa jestem czy po dłuższym czasie użytkowania barierka ta nie przepuszcza wody na drugą stronę wanny. Poza tym cena troszkę wygórowana, jak na taki gadżet. Na zdjęciu prezentuje się bardzo ciekawie.