Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Spacerówka - do ilu lat

Data utworzenia : 2014-02-08 21:50 | Ostatni komentarz 2018-06-13 09:02

Aniss

13367 Odsłony
22 Komentarze

Pytanie do mam które mają raczej starsze dzieci, do jakiego wieku dziecko powinno korzystać ze spacerówki, lub do jakiego wieku wasze dzieci korzystały, wiadomo jeśli mama zachodzi dosyć szybko w ciąże po pierwszym porodzie, to przestawienie starszaka na marsz szybciej idzie za sprawą konieczności przekazania wózka dla młodszego rodzeństwa. Natknełam się na kilka opinii w internecie, ze np. 2 latek to już powinien bez wózka ganiać stąd moje pytania i chęć poznania waszych opinii na ten temat.

2014-02-13 12:52

mysle ze to zalezy do kiedy dziecko bedzie chcialo w nim siedziec ... Tylko nie zapominajmy ze dla dziecka lepiej jak sam bedzie chodzil ..ale mysle ze do 2 lat spokojnie ..nawet do 3 jesli maxcie taka potrzebe i jest wygodniej , a my mamy wiemy ze wygodniej jest na pewno ..bo wiadomo jakie ruchy nasze bombelki maja prawda :)? a w wozku jednak szybko i ladko dojdziemy do celuu :)

2014-02-13 11:49

Moja corka ma 14 miesiecy i czasami protestuje jak chce ja wsadzic do spacerowki, bo ona chce na nogach isc wiec czuje ze u nas wozek posluzy gora do 2 lat dziecka. ale rzeczywiscie znam dzieci co do 3 lat jezdza ;) zalaezy wszystko od temperamentu dziecka, od tego ile ma energii w sobie ja np wole jak moja mala sie wybiea na p[odworka, wychodzi , potem weiczorem zemczona szybko i bez problemu zasypia :)

2014-02-12 23:04

Wydaje mi się że to zależy od dziecka. Jeden 2 latek będzie wolał chodzić na własnych nogach a inny będzie bardziej leniwy i zechce jeździć w wózku. Ogólnie uważam tak jak Silje, że na krótki spacer nie koniecznie, ale jak planuje się dłuższe wyjście, np. na zakupy czy jakiś festyn itp. to już bym wzięła. Dziecko może się przecież zmęczyć a rodzic nie musi go nosić bo 2-3 letnie dziecko przecież już swoje waży.

2014-02-10 22:26

Ja mam wózek 3w1 x-lander .jak mała zaczyna sztywno siedzieć około 8miesiąca przełożyłam do spacerówki ,bo posiada pasy bezpieczeństwa.Teraz jak będzie wiosna to częściej bez wózka lub rowerek też taki 4w1 z pasami smart trike. Polecam ma z tyłu bagażnik to i zakupy się zmieszczą. Innej spacerówki nie będę kupować jest to zbędny wydatek.

2014-02-09 12:09

To zależy, są dzieci, które w wieku 3 lat nie chcą wsiadać do wózka. Moim zdaniem na krótki spacer nie jest taki wózek konieczny i dziecko samo może chodzić, ale jak wybieramy się dalej to dla bezpieczeństwa bym brała, żeby nie nosić później bobasa.

2014-02-08 22:36

ja uważam że spacerówka może służyć dłużej mój siostrzeniec jeździł w nie trzy lata ale tylko jak szli na dłuższy spacer albo na zakupy