Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Piżamki

Data utworzenia : 2014-01-31 16:51 | Ostatni komentarz 2015-03-07 08:20

mamabasia

3682 Odsłony
19 Komentarze

W czym wasze dzieci lubią spać? i co jest dla was najbardziej wygodne u sprawdzają się pajacyki jednoczęściowe, wiem że jest wtedy dla małe cieplutko bo ma zasłonięte także stópki i plecki są zawsze zasłonięte

2014-01-31 20:36

No u nas oczywiście pajace w nicy są koniecznością bo Amelce w nich się najwygodniej śpi. Jakiś te piżamki z gumkami dla maluszków to nie dla nas, nie chciałabym aby w nocy dzieci się meczylo z gumka na brzuchu. Ja tez wole spać w koszuli, dlatego Amelke ubieram w pajace, które nigdzie nie uciskają. :-)

2014-01-31 20:10

U nas do snu królują pajace jednoczęściowe, ewentualnie body i półśpiochy lub kaftanik ze śpiochami.

2014-01-31 17:03

Dokładnie Basiu, pajacyki są o tyle dobre, że dziecko jest całe osłonięte, nie ma możliwości żeby coś się podwinęło, zawinęło itp. Niestety Mateusz ostatnio nie lubi zakładani pajaców, traci cierpliwość jak zapinamy napy. Najlepiej zdał u nas egzamin komplet welurowe śpiochy na szelkach i pod to bluzeczka. Też jest cały osłonięty, a na pleckach ma podwójną osłonę. No i welur na zimę jest super, zauważyłam, że w polarze małemu jest za gorąco.