Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Bramka zabezpieczająca

Data utworzenia : 2014-01-21 22:35 | Ostatni komentarz 2015-03-05 20:57

konto usunięte

9632 Odsłony
74 Komentarze

Dziewczyny, któraś z was korzystała z takiej bramki? My nabyliśmy kilka dni temu, dotarła dzisiaj i została fachowo zamontowana przez mojego męża. Zdecydowaliśmy się na nią, ponieważ między salonem a sypialnią mamy stopień. Nie chciałbym żeby Rozala wybiła sobie pierwsze zęby spadając z niego. I pytanie do korzystających - czy zdarzyło się, że wasze dzieci opanowały jej otwieranie?

2015-03-05 20:57

Dzięki Aneta!

2015-03-05 20:48

Martyna ja mam taką i jestem zadowolona http://allegro.pl/bramka-do-drzwi-barierka-zabezpieczajaca-schody-i5097114444.html

2015-03-05 20:41

No właśnie stanęłam przed koniecznością zakupu bramki. Polecacie jakieś firmy? Na co zwrócić uwagę?

2015-03-03 22:05

Ja na klatkę schodową mam drzwi ale gdyby nie to na pewno zainwestowałabym w taką bramkę. Strach pomyśleć co by się stało gdybym tych drzwi nie zamknęła. Mi się nie zdarza ale czasem siostrzeńcy, którzy do mnie przyjeżdżają zapominają zamykać, zawał kilka razy zaliczony.

2015-03-03 12:01

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem taką bramkę aby zabezpieczyć przejście na schody. Jest solidna i super się sprawdza. Nie sądzę aby synek opanował sztukę otwierania tej bramki, bo system jest dość skomplikowany jak dla takiego szkraba. Córka owszem wie jak się otwiera, ale ona ma już ponad 5 lat. Nasza bramka otwiera się w ten sposób, że należy przycisnąć guzik, otworzyć klapkę i unieść bramkę lekko do góry. Tak więc jest to dość skomplikowane, córkę chwilę musiałam uczyć aż opanuje otwieranie. Co do posiadania tej bramki - u nas jest bardzo pomocna, synek raczkuje, podnosi się, wszędzie go pełno. Jest bardzo żywym i ruchliwym dzieckiem więc w takie zabezpieczenia, osłonki itp. rzeczy wyposażyliśmy obecnie nasz dom. Po to, aby było maksymalnie bezpiecznie. Teraz można spokojnie zakupić takie bramki które mają możliwość dopasowania się do szerokości bo posiadają regulację.

2015-03-02 23:44

ja nie mam takiej konieczności bo nie mam schodów, ale siostry mają. Powiem ci szczerze że to zależy od zamykania i umiejętności dziecka. Jedna ma taką że żeby otworzyć trzeba ją delikatnie podnieś i przesunąć mechanizm, ale on bardzo łatwo chodzi i córka bez problemu sobie z nim radzi. Druga siostra ma natomiast niby zwykłą zasuwę, ale bardzo ciężko się ją przesuwa i dzieciaki nie potrafią sobie otworzyć

2015-03-02 23:38

Bramka została pożegnana miesiąc temu, mal co prawda nie próbowała jej otwierać, ale skoro schodzi sama po 4-5 stopniach, to bez sensu zabezpieczać jeden. Ale za to przez rok sprawdzała się rewelacyjnie.

2015-02-28 13:22

Z biegiem czasu dziecko nauczy sie otwierac bramke:) siostrzenec gdy mial 2 lata juz sobie sam otwieral:)