Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Miseczki

Data utworzenia : 2014-01-09 16:49 | Ostatni komentarz 2015-10-19 20:01

mamabasia

3649 Odsłony
16 Komentarze

Które z miseczek dostępnych na rynku są dla Was i dla Waszych dzieci najwygodniejsze ? u nas sprawdzają się te głębokie szczegulnie do zupki te z podziałko sprawdzają się przy ziemniaczkach, mięsku i sałatce z pokrywką są idealne na wyjazdy bo można tam spakować suchy prowiant

2014-01-12 15:11

my kupujemy miseczki z melatoniny bardzo łatwo utrzymać je w czystości i nie zostają na nich żadne przebarwienia jeden minus jak czasem spadnie na terakotę to rozpada się na małe części;(

2014-01-12 11:23

My mamy taka zwykła miseczkę ale musze kupić taką z kompletem sztućców i możliwością wlania wody tak by jedzonko za szybko nie wystygało. Widziałam takie w tesco i smyku.

2014-01-10 10:52

mamy taką trochę głęboką miseczkę i żółtą synek jak ją widzi to bardzo się cieszy i chce ją ciągle dotykać. Musze jeszcze tylko kupić miseczkę z podziałką taka abym mogła do jednego pojemniczka dać np. deserek a do drugiego kaszke

2014-01-10 10:28

My mamy kilka z canpolu i są ok,bo są z trwałego materiału-nie pękają przy upadku. Ale najlepiej sprawdziła się miseczka z przyssaniem do stołu.Na gładkiej powierzchni super się przyssa i dziecko jej łatwo nie zrzuci ze stołu.Nie "jeździ"po stole jak się dziecko karmi. I polecam też miseczki z pokrywką które mają do tego zestaw sztućców.Szczególnie sprawdzają się podczas wyjazdów.

2014-01-10 07:48

My mamy takie porcelanowe i dajemy jeść Amelce my sami z takich, a jeśli chodzi o takie z których ona sama próbuje to oczywiście zwykłe plastikowe, coś takiego jak na 3 zdjęciu...Jednak brakuje mi w nich właśnie podkładu silikonowego, żeby trzymały się powierzchni. Fajnie jest też jak miseczki mają pokrywkę ponieważ mogą służyć do przechowywania pokarmu, jak też transportu jak już Silje pisała.

2014-01-09 21:48

My mamy dokładnie tą drugą, różową. Rozala je z niej obiadki. Druga mam z Canpolu takiego misia z brzuszkiem podzielonym na pol i z niej jemy starte owoce na deser. Dodatkowo ta miseczka ma pokrywke, wiec na podroz tez sie nadaje. I fajne jest to, ze obie miseczki maja od spodu silikon i nie jezdza po stoliku podczas karmienia.

2014-01-09 19:59

My mamy zwyklą miseczkę plastikową zakupioną chyba w pepco , mniej wiecej taka jak na zdj i jestem zadowolona , jakos nie czuje potrzeby aby kupowac co innego , przeznaczonego wylacznie dla dzieci :) Jak podrosnie i bedzie sam jadł to kupie mu taki jak ten z pingwinami , chciałabym aby był z przegrodami i najlepiej z jakims przylepcem od spodu :D

2014-01-09 17:04

My mamy coś mniej więcej takiego jak na pierwszym zdjęciu. Miseczka ma pokrywkę ze schowkiem na sztućce. Jeszcze z tej opcji nie korzystałam ale na pewno przydatna rzecz przy wyjazdach. Obecnie miseczkę stosujemy tylko do jajecznicy i wieczornej kaszki, jakoś tak wyszło, że obiadek Mateusz je prosto z małego garnuszka.