Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Miseczki

Data utworzenia : 2014-01-09 16:49 | Ostatni komentarz 2015-10-19 20:01

mamabasia

3650 Odsłony
16 Komentarze

Które z miseczek dostępnych na rynku są dla Was i dla Waszych dzieci najwygodniejsze ? u nas sprawdzają się te głębokie szczegulnie do zupki te z podziałko sprawdzają się przy ziemniaczkach, mięsku i sałatce z pokrywką są idealne na wyjazdy bo można tam spakować suchy prowiant

2015-10-19 20:01

Ja używam plastikowej miski z Canpol, jest ona głęboka. Sprawca się, mimo wielu upadków miska żyję. Miska jest okrągła wykonana z grubszego plastiku. Teraz chce kupić taką z przykrywką i sztućcami, podoba mi się z TT ale chyba jest zbyt płytka więc muszę się rozglądnąć za czymś innym.

2015-10-12 09:24

Od niedawna używamy takiego głębokiego talerzyka z przyssawką, chyba też z canpola. Mała nawet chętnie z niego je, ale przyssawka średnio trzyma. Jak dziecko postanowi rąbnąć talerzykiem o podłogę, to przyssawka wiele niw pomoże.

2015-09-21 14:49

My mamy jedną miseczkę Canpol i jedną z OKT. Jak dla mnie obie są super. Miałam już kiedyś miskę canpol ( taka jak dodała Kikacu - ta miska z uszkami ) i niesety mały rzucił nią na ziemię i misce odleciało pół dna. Ona była wgl wykonana z takiego dziwnego materiau. Teraz też mamy Canpol, ale inną i z nią nic sie nie dzieje.

2014-03-27 22:55

My mamy na razie taką z tesco różową co 2 są w paczce razem z przykrywkami .Puki co bardzo się sprawdzają ale chyba niedługo zmienimy je na większe :)

2014-03-27 14:02

Mamy zwykłą taką jak na 2 zdjęciu tylko że bez uszu i mała je w niej wszystkie posiłki dzienne oprócz porannego mleka które jeszcze raczy zjeść z butli ;D A wcześniej na samym początku naszej przygody z zupkami kupiłam 3 małe z przykrywkami w pepco ale teraz ze względu że porcje się powiększyły je z tej większej tylko.

2014-03-27 11:54

co do sztućców ;) my uzywaliśmy pocżątkowo plastikowych, teraz mała je obiadek normalnym widelcem;) jednak takim od tortów;) wyglada jak normalny widelec tyle ze mini;)

2014-03-27 09:42

ja przerobiłam różne miseczki wszystkie z Canpola mały najbardziej lubi obecnie jeść z takiej jak na obrazku miseczki (co prawda nie używamy jeszcze sztućców od niej, ale chodzi o wygląd) co do miseczek to mnie najlepiej się jednak karmi taką z uchwytem. Córcia ma za to swoją ulubioną miseczkę z mućką ;) Wszystkie te miseczki łatwo się myje, upadki zaliczyły nie jedne i żadna nie pękła. Ja jednak najbardziej chwalić będę tą z przykryciem bo bez problemu zabieram w niej jedzenie do dziadków (jak jedziemy przed obiadem, a mam już naszykowany dla dzieci) Nigdy się nic nie rozlało, no i jest pojemna. Ostatnio dla Gabi próbuję podawać jedzonko w miseczkach porcelanowych (kupiłam zestaw w biedronce)

2014-01-13 15:17

Basia masz niestety racje tak sie stało z kubeczkiem który kupiliśmy ;/ Większosc miseczek jest do siebie bardzo podobnych kształtem pisze tutaj o miseczce która jest na zdjęciu jako pierwsza, mała od niej zaczynała i w niej jadła wszelkiego rodzaju obiadki. Chwale sobie ją pod kontem tego ze dziecko ładnie uczy się z niej jeść, dzięki obrazkowi na dnie miseczki moze szybciej opróżnić miskę w poszukiwaniu kotka;) kredki potrafiły odwrócić uwagę kiedy mała nie miała ochoty na jedzenie. Drugą miseczkę kupiłam przypadkiem jednak super się sprawdza przy owocach czy chrupkach, sporo się do niej mieści a mała nie gubi z niej zawartości tak szybko jak by to było z poprzednią miseczką. Obecnie mała często je z miseczek szklanych lub "glinianych- ciężkich", obiadek nie stygnie tak szybko a wydaje mi sie ze i lepiej smakuje;)