Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Zakup prezentu dla 2-latka - prośba o radę

Data utworzenia : 2013-01-21 13:01 | Ostatni komentarz 2013-02-06 12:52

Gosiaczek

4066 Odsłony
12 Komentarze

Dziewczyny, podpowiedzcie mi proszę jaki prezent idealnie sprawdzi się dla dwulatka? Mój synek kończy za tydzień 2 latka i każdy się mnie pyta co mu warto sprezentować. Myslałam o motorze jeździku, a także o rowerku dla 2-latków Puky Laufrad. Na hulajnogę to chyba jeszcze za mały? Co jeszcze polecacie do zabawy, żeby po chwili nie rzucił zabawki w kąt?

2013-02-06 12:52

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie podpowiedzi:-) Kupiliśmy synkowi w Smyku kasę w komplecie z wózkiem na zakupy. Bawimy się w sklep. Zabawa super. Cały czas od kilku dni chce się bawić, więc zabawka udana. Kasa ma licznik i dodatkowo taką słuchawkę do niby odkodowania kodów kreskowych, zapala się czerwone światełko i pipa. Świetnie się otwiera, jak się naciśnie guzik, wyskakuje szuflada z takim dzwonkiem jak w normalnej kasie. No i mamy pudełka ala mleko, kawa, masło itp. dołączone do kompletu. Pakuje w wózek i potem podjeżdża do kasy i liczymy:-) Zabawę nazywa "pan", bo go pytam czy "pan chciałby zapłacić kartą czy w gotówce" ' "do widzenia Panu" it. :-)))) Polecam!

2013-02-01 23:49

http://allegro.pl/duzy-wielofunkcyjny-domek-klocki-sorter-hit-i2992475602.html ja serdecznie polecam ten domek wiele zabaw w jednym domku używamy od kiedy synek skończył 7mies i do teraz jest jedną z ulubionych zabawek nawet 4latki nie mogą się od niego oderwać .Najbardziej dzieciom podoba się to że zwierzaki wydają odgłosy jeśli je odpowiednio dopasują .Mój maluch codziennie bawi się też fontanną do piłek

2013-02-01 11:50

Może rowerek - wzmocni nóżki dziecka, a może to się jemu bardzo spodoba i zaowocuje na przyszłość? :)

2013-01-31 09:21

albo może jakaś tablica na stojakach magnetyczna i do tego magnezy literki cyferki

2013-01-23 21:29

dla dziecka sa fajne figurki edukacujne w tym wieku co moze je wrzucac do wyznaczonego miejsca polecam takze

2013-01-23 18:19

Jeżeli lubi rysować można zakupić matę na wodę, moczy się delikatnie matę wodą i rysuje specjalnymi mazakami. Fajna sprawa bo mazaki piszą tylko na macie hehe.

2013-01-23 14:25

Jeżeli masz do dyspozycji ogródek to polecam taki tunelowy plac zabaw. Kupiłam to w zeszłym roku swojemu kuzynkowi i do dzisiaj szaleje bez przerwy i prosi mamę o rozłożenie chociaż części w pokoju ;) Są tam tunele, mini piaskownice z kuleczkami, namiociki, ogólnie dla dziecka raj. Nie wiem czy można wrzucać na forum linki ale zaryzykuje ;) Chodzi mi o coś w tym stylu allegro.pl/domek-zamek-namiot-namioty-dla-dzieci-super-zabawa-i2940672361

2013-01-23 11:48

Dzięki dziewczyny. Te kręgle to fajny pomysł:-)