Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Kółko do pływania dla niemowląt

Data utworzenia : 2013-12-05 10:20 | Ostatni komentarz 2015-02-11 21:26

konto usunięte

20195 Odsłony
26 Komentarze

Wczoraj była u mnie koleżanka i pokazała mi filmik z dzieckiem swojej siostry w roli głównej. Kupili jej kółko do pływania dla niemowląt, takie zakładane na szyję. Ja byłam przerażona jak to zobaczyłam. A wy co o tym sądzicie? Ktoś z Was używa? Tutaj znalazłam filmik w internecie jak to działa: http://www.youtube.com/watch?v=N1zzAXXXxDI ----- Czy znacie kołnierz do kąpieli? (2013-06-03 13:36) www.babyswimmer.pl Piszcie co tym sądzicie...

2013-06-05 21:20

Widziałam podobne w ofercie zajęć basenu dla niemowląt i małych dzieci :) I sporo placówek z takiego rozwiązania korzysta, mogę więc sądzić, że się to sprawdza. Nie miałam styczności z takim kołnierzem, na "naszym" basenie, gdzie chodzimy z córką, prowadzący zajęcia uczą dzieci pływać bez dodatkowych oprzyrządowań. Wyjątkiem są dzieci, które uczą się pływać w wieku kilku lat - mają dmuchane rękawki. Na pierwszy rzut oka kołnierz może wydawać się niewygodny i dosyć dziwnie wygląda, z drugiej jednak strony dzieciaczki nie protestują podczas użytkowania, więc argument o niewygodzie nie ma uzasadnienia :) Na basenie do nauki pływania nie jest niezbędny (czego jesteśmy żywym przykładem) i moim zdaniem jest to tylko gadżet, bez którego spokojnie można się obejść.

2013-06-05 10:46

Nie znam i jakoś do mnie nie przemawia chodź pewnie różne opinie będą na jego temat.