Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Co do siedzenia

Data utworzenia : 2013-11-10 10:38 | Ostatni komentarz 2021-05-22 11:59

Marta1984

4479 Odsłony
51 Komentarze

Mój synek niechętnie korzysta z krzesełka do karmienia. Natomiast próbuje siadać na różnych innych większych przedmiotach. Myślimy z mężem nad zakupem pufy- jest miękka i nie można się na nią skrabać i ewentualnie spaść. Moi rodzice z kolei doradzają nam krzesełko mamut, widzieliśmy też w Ikea mini fotele finka. Ale te dwie opcje to niebezpieczeństwo wchodzenia na krzesełko ale plus za oparcie. A co Wy byście poleciły?

2021-05-20 09:16

U mnie za to krzesełko  do karmienia sprawdzilo się rewelacyjnie cały dzień byłyśmy sami wiec gotując cos w kuchni mala wtedy albo jadła albo się bawiła siedząc w foteliku mialam ja wtedy na oku, po przeprowadzce zanim jeszcze ogarnęliśmy jej pokoj i dorosła na tyle aby można bylo jej kupic krzesełko z Ikea;) korzystała  z tego fotelika

Zresztą w takim krzesełku dziecko latwiej upilnowac  jedzeniem;)

2021-05-19 15:40

Moje dzieci też za dużo nie siedziały na krzesełku do karmienia, miałam takie co później można było zrobić osobno stolik i krzesełko i w tej wersji dość fajnie się sprawdzalo potem, ale niestety całość z plastiku i przy moich żywych srebrach w końcu musiałam wyrzucić bo się połamało i rozleciało wszystko - jednak polecam drewniane -teściowa ma od lat i sprawdza się do dziś. Teraz mam piankowy fotelik - fajny jest, ale na długo nie starczy bo jest malutki i myślę co dalej, tylko mam strasznie mało miejsca więc musiałoby to być coś zgrabnego

2021-05-18 11:39

U sąsiadki na takim fotelu pompowanym dzieci skakali nie chcieli zbytnio siedzieć 

2021-05-18 11:38

Dariamama fajne te fotele ?  NNieraz są właśnie w biedronce ☺

2021-05-18 11:17

Kverve my mamy takie małe ogrodowe, ale w sumie córka i tak głownie siedzi na ziemi 

2021-05-18 10:34

Dla mojego syna duże jeszcze zbyt niebezpieczne musiałbym ciągle przy nim suedzuec dlatego myślę o takim mniejszym ogrodowym. 

2021-05-18 10:33

My mamy fotel dla małej uwielbia go. 

2021-05-17 07:24

Dzieci często naśladują rodziców więc chcą siedzieć na tym samym a nie małych dziecięcych krzesełkach