Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Ubranka - jakie firmy?

Data utworzenia : 2013-11-05 22:37 | Ostatni komentarz 2023-11-29 09:41

mamabasia

46943 Odsłony
740 Komentarze

Jakich firm ubranka najczęściej kupujecie dla swoich dzieci ? my przeważnie w 5- 10-15 jak są promocje, ubranka są dobre gatunkowo i godne polecenia

2013-11-08 21:36

Ja nacięłam się kilka razy na ubrankach z 5-10-15 :/ Albo wypadały na znacznie mniejsze albo nic a nic się nie rozciągały, a raz mi się zdarzyło ze spodenkami - ogrodniczkami rozpinanymi w kroku, że były tak skrojone, że jak założyłam małemu to doskonale leżały jak stał i się nie ruszał, jak tylko usiadł, wszystkie napy po kolei puszczały - totalna porażka. Zdecydowanie bardziej chwalę sobie H&M, bodziaki sprzedawane w wielopakach wychodzą całkiem sensownie cenowo. Tkaniny są dobre gatunkowo, ładnie się rozciągają, są trwałe - my zazwyczaj je dziedziczymy po starszym koledze synka i są jak nowe:) Kilka razy trafiły mi się ubranka Disney - bluzeczki konkretnie, które wcale się nie rozciągały.

2013-11-07 14:49

Olga, polecam ubranka z C&A, szczególnie kolekcję z bio-bawełny! koszulka którą zakupiłam jest tak milutka że sama mam ochotę założyć :) http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta/Oferty Specjalne/Bawełna bio/Kolekcja/101985/3 Obkupiłam się tam w wyprawkę w wakacje, były spore zniżki, zresztą dziś i chyba jeszcze do niedzieli jest -22% na wszystko więc znów kusi :) do tego niedroga przesyłka i prosta polityka zwrotów- kurier wrócił po jedną rzecz która okazała się na mnie za duża- jednak przy ciążowych ubraniach M to dalej M a ja zamówiłam L i utonęłam :) rozmiarówka niemowlęca jest typowa, ubranka mają dokładnie tyle cm na ile oznaczony rozmiar, moje są już po pierwszym praniu i nadal wyglądają pięknie , jeszcze jedno pranie i prasowanie (dam znać jeśli coś się zmieni)

2013-11-07 14:16

B.kruszko właśnie wiele mam z mojego otoczenia wypowiada się negatywnie o ubraniach z 5-10-15. Twierdzą, że się rozciągają i szybko tracą kolory. Nie wiem ile w tym jest prawdy. Z kolei dużo moich koleżanek poleca H&M i C&A. W tym drugim ceny są chyba trochę niższe, a ubranka bardzo fajne i dobre gatunkowo. Sama zamierzam tam kilka kupić do mojej wyprawki.

2013-11-05 23:31

Ja często kupuje w H&M uważam że są dobrego materiału i wraz z dzieckiem się rozciągają ciuszki teraz kupiliśmy dres i leginsy myślę że przezimujemy nawet :) czasem trafiają się promocję ale to bardzo żadko :) dużo ciuszków dostajemy moja mała jest najmłodsza w rodzinie więc możemy sobie pozwolić aby od czasu do czasu zaszaleć :)