Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Lampka nocna

Data utworzenia : 2013-11-04 15:38 | Ostatni komentarz 2015-03-22 10:49

konto usunięte

8715 Odsłony
33 Komentarze

Dziewczyny jaką lampkę nocną wybrać? Wkładaną do kontaktu, stojącą czy może taką bajerancką która zmienia kolory, nie nagrzewa się itp.? Macie jakieś swoje typy?

2015-03-22 10:49

Póki co to używam lampki, która jest przy niani elektronicznej. Mam Angelcare, ma delikatne niebieski światełko i naprawdę dobrze się sprawdza:)

2015-02-24 13:17

My mamy zwykla lampke z zarowka energooszczedna. Zmieniajaca kolory moze rozpraszac maluszka:)

2015-02-24 13:01

Na początku oddałam małemu swoją lampkę nocną i położyliśmy ją pod łóżeczko. Mały nie śpi od początku z nami w sypialni, ma swój pokój. Zmieniłam w niej tylko żarówkę na najmniejszą moc jaką tylko można było kupić :) Z czasem zaczęłam się też zastanawiać, czy zainwestować w droższą ładniejszą lampkę, którą później będzie można wykorzystać na stolik czy biurko. Ale przecież zanim K. urośnie to pięć razy zdąży mi się podobać już coś zupełnie innego. Po drugie nie chciałam przyzwyczajać dziecka do spania całą noc przy zapalonym świetle, aczkolwiek wstaje do niego nadal w nocy i żeby nie musieć zapalać światła jakieś rozwiązanie jest potrzebne. Także koniec końców po długich rozważaniach zdecydowaliśmy się na lampkę wkładaną do kontaktu. Daje ona minimalną ilość światła, ale na tyle że w nocy widać dziecko w łóżeczku i bez problemu można do niego trafić. Poza tym czerpie niewielką ilość prądu.

2015-02-24 12:54

Moja Kruszynka śpi przy zapalonym świetle. Ledwo zgadza lampkę od razu budzi się i płacz. Musze zmienić żarówkę na energooszczędne.

2015-02-24 11:51

dokładnie fajnie jak zamontuje sie w takiej lampce oszczedne zarowki np. led...my mimo, ze nie uzywamy non stop lampki to i tak takie wlasnie energooszczedne zarowki mamy wmontowane;)

2015-02-23 23:57

Wazne by dało się zamontowac żarówke oszczędną, bo taka lampka czasem sie pali cała noc, dla mnie istotne jest tez czy właczanie i wyłaczanie nie jest hałasliwe, spotkałam się z lampką, która głośno klikała w nocy to bardzo słychać. Włącznik musi byc w takim miejscu zeby nam było wygodnie z dzieckiem na ręku go użyć i kabel dośc długi, bo czasem do gniazdka jest spory kawałek.

2015-02-07 10:39

Syba1991 moim zdaniem nie ma sensu przeplacac, wazne by bylo swiatlo, w razie gdy trzeba wstac do dziecka w nocy. natomiast czy jest lampka taka czy owaka to juz drugorzedna sprawa, szczegolnie dla takiego malucha .. klio69 znam tez taki przypadek, gdzie dziecko (co prawda 3 letnie) spi przy zapalonym swietle...natomiast u nas od poczatku dziecko spi przy zgaszonym tak jak my i dobrze...bo gdyby bylo zapalone to ja juz bym nie zasnela wcale :)

2015-02-06 18:17

Z mężem jeszcze stoimy przed meblowanie pokoju dla maluszka i swojej sypialni. Na pewno znajdzie się w niej lampka, tylko jaka jeszcze nie wiem. Widziałam bajeranckie lampki w sklepie z gadżetami dla dzieci, tylko czy jest sens przepłacać.