Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

konik na biegunach

Data utworzenia : 2013-09-18 10:11 | Ostatni komentarz 2018-12-21 12:37

mamabasia

8426 Odsłony
52 Komentarze

,,konik z drzewa koń na biegunach a rozkołysze rozbawi' polecam u nas mała dostała używany i bardzo się cieszy z nowej zabawki :)

2013-09-18 21:53

Madzia dostała ostatnio używanego po siostrzeńcu który śpiewa, rży i macha ogonem i ustami dostała też na pierwsze urodziny myszkę miki na biegunach to tylko czasem ją zaciekawi

2013-09-18 16:15

Teraz jest w sklepach jeszcze coś takiego jak bujak. To mniej więcej coś takiego jak konik tylko o wiele niższe. I też są bardzo różne - materiałowe stylizowane na rożne zwierzątka, postaci z bajek i plastikowe. Dla rocznego dziecka jak najbardziej odpowiednie, koniki bujane tradycyjnych rozmiarów są właśnie od 3 lat. Z tymi plastikowymi bujakami jest o tyle dobrze, że można je łatwo czyścić, nie mają sierści, którą dziecko mogłoby brać do buzi ale na pewno mają jednak mniej uroku co te prawdziwe koniki. Duże koniki bujane mają wiele dodatkowych opcji- machają ogonem, rżą przy naciśnięciu na ucho, śpiewają. Na co ja bym zwróciła uwagę? Na długość płoz i ich odpowiednie wyprofilowanie żeby konik się nie przewracał, na sierść odpowiednio krótką i ogon z grzywą bez długaśnego włosia. Fajnie jeśli są na płozach specjalne podkładki na stopy dziecka. O certyfikatach CE chyba nie trzeba wspominać.

2013-09-18 14:31

A ja polecam koniki plastikowe, są niskie i widzę ze nawet malutkie dzieci z przyjemnoscią się na nich bujają, te prawdziwe koniki na biegunach są powyżej 3 lat są wysokie i moja mała mimo iż wysoka jak na swój wiek rok i 9 miesięcy jakos boje się zeby tam sama wsiadała a dostała konia na 1 urodziny, fajny wydający dźwięki i ruszający pyskiem przez pierwsze pół roku mała jedynie go karmiła czesała teraz na niego wsiada i trzeba uwazać bo próbuje robić to gdy nas nie ma w pobliżu. Te plastikowe sa niskie wiec nawet spokojnie dziecko moze samo wsiąść i zejść, dodatkowy atut, to taki że nadaję się równeiż do ogródka deszcz mu nie straszny ;)

2013-09-18 13:17

Koniki na biegunach,ale takie prawdziwe koniki są super sprawą. Ważne żeby płozy do bujania były dobrze wygięte. Córka na roczek dostała krowę na biegunach,ale to to jakaś wielka porażka bo się w ogóle nie buja.Po prostu te płozy są ledwo ledwo wygięte.Zwróciłam uwagę w sklepie z zabawkami że wszytkie krówki,słoniki i inne tego typu są nie bujania się.Jeszcze jak już jakieś cięższe dziecko usiądzie to nie ruszy.Także szkoda,bo krówka nam siedzi na strychu.