Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

konik na biegunach

Data utworzenia : 2013-09-18 10:11 | Ostatni komentarz 2018-12-21 12:37

mamabasia

8425 Odsłony
52 Komentarze

,,konik z drzewa koń na biegunach a rozkołysze rozbawi' polecam u nas mała dostała używany i bardzo się cieszy z nowej zabawki :)

2020-02-11 10:38 | Post edytowany:2020-02-11 10:38

Zabawki na biegunach są super, bo w sumie spełniają wiele funkcji. Patrzcie na jakiego świetnego pieska na biegunach trafiłam: https://www.al.to/goracy_strzal/20674 :D Cudny jest i to w naprawdę w okazyjnej cenie, bo nie znalazłam niższej. Chyba kupię ;)

2018-12-21 12:37

jeśli kogoś nadal interesują takie zabawki to polecam zajrzeć tutaj https://www.mojebambino.pl/ Jest to chyba hurtownia, w której żłobki kupują wyposażenie także ceny naprawdę bardzo przystępne

2014-12-18 16:36

Moja córeczka dostała w prezencie na urodziny i jest nim zachwycona co prawda to nie jest konik a krzesełko bujane w kształcie misie ale też jest fajne.W uchu ma zamontowany głośnik i jak się go naciśnie tu ryczy.Posiada również pasy i raczki do chwytania chyba już nawet ktoś już taki pokazał na forum.Moim zdaniem takie krzesełko bujane jest lepszym rozwiązaniem niż konik.

2014-12-04 11:11

U nas jest konik - synek jest jeszcze za mały, a córka nadal się nim bawi (ma 5 lat). Jest to właśnie ten rodzaj zabawki do którego dzieciaki powracają. Nasz jest mocno wysłużony po kilku dzieciakach z rodziny, ale dzielnie się trzyma. Trzeba jednak uważać na malucha szczególnie małego aby z takiego konika nie spadł, nie poleciał do przodu lub tyłu bo może naprawdę sobie zrobić sporą krzywdę.

2014-11-17 18:10

Zabawka z duszą , też bym chciała aby mój synek się na niej bawił ale jeszcze musi do niej podrosnąć. Swoją drogą widziałam fajne zwierzątka na biegunach z maleńkim fotelikiem z pasami bezpieczeństwa do zapięcia dziecka. To takie modele dla dzieciaków młodszych które nie utrzymają sie na tradycyjnym koniku.

2014-10-28 16:45

Zofia, tylko ja widzę, że moje dziecko to ma strasznie słomiany zapał - jak widzi gdzieś u kogoś lub w sklepie to się bawi i jest super a później w domu okazuje się, że na pięć minut jedynie. My teraz też mamy niewielkie mieszkanie, konik jest u babci, nas i tak dużo zabawek się wala, a gdzie tu jak jeszcze bliźniaki przyjdą. Mam tylko nadzieję, że w prezencie ludzie nie będą kupować wielkich zabawek do niczego nie służących :D

2014-10-28 16:32

Nie miałam, a dla małego raczej też nie planuję, bo mamy strasznie małe mieszkanie... Ale jak dostanie to fajnie, oby tylko chciał się na nim bawić. Ja jak byłam starsza to wolałam żywe koniki i na nich chętnie jeździłam :) To też jest tak, że nie każdemu dziecko to samo przypasuje. Jak zauważymy, ze się oczy świecą w sklepie jak 5zł to można myśleć, a jak nie to nic na siłę przecież :)

2014-10-28 16:26

Synek na roczek dostał takiego płaskiego, leżącego konia pluszowego - ogólnie jak go zobaczyłam to się przeżegnałam - wielki pluszak kurzołap. Mały się nim nie nacieszył, ni specjalnie go lubił - czasem jak mu się przypomniało. Niedawno dostałam w porzyczkę takiego dużego konia, tym chyba bardziej lubi się bawić. Sama jednak bym nie kupiła, no chyba że coś takiego jak te renifery drewniane z Ikei.