Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Śpiworek do spania

Data utworzenia : 2013-09-14 11:38 | Ostatni komentarz 2022-11-10 18:40

mamabasia

13001 Odsłony
173 Komentarze

nasza córeczka zawsze rozkrywa się w nocy zastanawiam się nad kupnem śpiworka do spania, zastanawiam czy małej będzie w nim wygodnie spać ?

2013-09-14 20:40

Zastanawiałam się nad śpiworkiem bo Emilka strasznie się rozkopuje,w ogóle to niby śpi twardo a jak poczuje ze ją przykryję to nóżki od razu robią fik i już są na górze.Widzę Proud Mommy,ze u Was się to nie sprawdziło,mam właśnie takie obawy i chyba popytam znajomych czy mają coś takiego pożyczyła bym na dwie nocki.Dla maleńkich to jest super na pewno,gorzej własnie z takimi już roczniakami:)

2013-09-14 18:27

My mamy niemal taki jak na zdjęciu (welurowy) -d ostałam go z Irlandii, bo tam to jest ogólnie chłodno a wyobraźcie sobie, że mamy "stosują" tam tylko tego typu okrycie.. Myślę, że na zimę jest to bardzo dobry pomysł, by dziecko się nie rozkopywało.

2013-09-14 16:51

mała lubi spać na brzuszku i myślę że tu może być kłopot

2013-09-14 16:48

B.Kruszko, my mamy śpiworek, zakupiony dokładnie w tym celu, o którym Ty piszesz. Niestety, córka niewiele w nim spała, bo nie podobało jej się to, że nie mogła nóg wyjąć. Skapitulowałam i przestałam go używać. Szkoda, bo to naprawdę dobre rozwiązanie przy odkrywających się dzieciach, ale co zrobić. Zanim zasnęła potrafiła drzeć się wniebogłosy leżąc w śpiworze, więc nie miało to sensu... Może u Ciebie się sprawdzi.

2013-09-14 12:30

Właśnie ja mam taki jeden, ale on już będzie za ciasny dla mojego skarba, a też się obawiam, bo zima, a on się rzuca po całym łóżku i co go okryję to zaraz leży z pupą na wierzchu :) Muszę chyba zainwestować w taki śpiwór, ale żeby nie ograniczał ruchu mojemu dziecku. Myślę że będzie wygodnie dziecku B.Kruszko. Podrawiam