Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Fotoksiążki

Data utworzenia : 2013-09-12 17:48 | Ostatni komentarz 2019-02-11 00:22

bialutka91

9516 Odsłony
66 Komentarze

Zastanawiam się nad zakupem Fotoksiążki na roczek Filipka. Dostałam kupon zniżkowy na taki zakup na stronie www.olemole.pl i na pewno skorzystam. Teraz jest jeszcze promocja w tesco. Takie albumy oferuje także Empik i Rossmann, a także wiele innych. Trzeba tylko ściągnąć program i można zacząć zabawę. Jest tam dużo różnych ramek, clipartów, teł. Super sprawa. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne i praktyczne. Zdjęcia nie wypadają i nie gubią się jak w przypadku albumów, nie babrzemy się klejem itp. Po prostu układamy, wpisujemy ozdabiamy, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. A jaka jest wasza opinia w tym temacie Drogie Mamy. Taka fotoksiążka może dotyczyć ślubu i wesela, roczku dziecka, chrztu, wakacji... Jednym słowem wszystkiego, co chcemy uwiecznić.

2013-09-12 19:38

Bardzo fajna pamiątka. Ja kolekcjonuje zdjęcia ale w albumach.Bardzo lubię sobie je oglądać właśnie w takiej postaci,a nie na laptopie.A na foto książkę to już mnie tak nachodzi od nie pamiętam kiedy i tak schodzi.Plusy fotoksiążki są takie że dziecko Ci jej tak łatwo nie zniszczy-jeśliby dopadło w swoje rączki (w zwykłym albumie pociągnie za tą folię i już urwane), fajnie potrafią być skomponowane zdjęcia na ładnym tle+jeszcze jakieś fajne napisy.W ogóle interesujący pomysł na prezent-teraz tak pomyślałam,że może męża chrześnicy na roczek taką fotoksiążkę sprawimy:)

2013-09-12 19:15

Ja dostałam fotoksiążkę na Boże Narodzenie w prezencie od męża, znalazły się tam zdjęcia za czasów, gdy byliśmy jeszcze parą, potem ze ślubu i w końcu z pierwszych 3 miesięcy naszej córeczki - super pamiątka :) Z kolei ja sama stworzyłam fotoksiążkę na półroczek córki :)