Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

pierwszy laptop

Data utworzenia : 2013-09-12 15:55 | Ostatni komentarz 2015-06-15 16:26

mamabasia

4670 Odsłony
26 Komentarze

Nasza córeczka bardzo interesuje się naszym zastanawiam się nad kupnem takiego dla malucha ale się zastanawiam czy warto i jakiej firmy?

2015-06-15 16:26

My też mamy laptop. Na razie dla synka najlepsza jest funkacja melodyjek :)

2015-06-15 14:00

Bardzo fajne są takie laptopy dla dzieci, ja mam jednego, ale chce kupić drugiego z zupełnie innymi fukcjami :-) ten laptop który ma mój synek to tak troche przypadkowo, bo ja go bardzo dawno temu kupiłam na allegro na prezent dla siostrzenicy, jak przyszedł to się okazało, ze oderwana/uszkodzona jest od niego naklejka Laptop nowy, ale naklejka uszkodzona i wyglądał na używany no i stwierdziła, że nie dam takiego prezentu na święta, bo to było Boże Narodzenie i kupiłam w sklepie coś innego a laptop schowala i został. Jakiś czas temu wyjęłam go dla swojego synka - jest świetny:-)))))) tj toy story po angielsku, literki, cyferki i ma karty które się wkłada i są różne zadania - wszystko po angielsku. Karty schowałam, bo teraz by je poniszczył, ale samym laptopem się bawi wciska literki i powtarza,.super:-) ten laptop był właśnie kupiony dla takiej 5latki do nauki angielskiego, ale cóż został u nas :-))))

2014-01-27 16:11

Anita-1981 z tym dźwiękiem masz rację jest naprawdę miły;) aż sama go lubię słuchać

2014-01-27 15:51

Basia fajny laptop siostrzenica taki posiada i jest naprawdę fajny widać że masywny i wytrzymały, do tego dżwięk miły dla ucha, nie jakieś wycie;)

2014-01-27 15:25

laptop zabawkowy nie zastąpił prawdziwego mamy laptopa Madzia rzadko nim się bawi ale jak już do nie go dopadnie to mam chwilę spokoju mała naciska przyciski i próbuje powtarzać głos z laptopa kilka razy spadł na podłogę ale jest tak mocny że nic się mu nie stało

2014-01-26 22:26

Mój starszy syn miała takiego laptopa ale nie wzbudził on w nim zainteresowania. Ale jak mogę polecić to z FP znajomych córeczka ma i jest nim zachwycona.

2014-01-26 11:36

Basia i jak się sprawdza laptop?Madzia jest nim zainteresowana?

2013-10-04 15:26

wczoraj w końcu dotarł do nas laptop ;) jest fajny kolorowy ma wyświetlacz, ma trzy tryby nauki języka Polskiego, Angielskiego i muzyki, uczy literek, cyferek, kształtów, kolorów, słówek po Angielski i jeszcze kilku rzeczy kilku rzeczy ma dwa tryby głośności, jest wykonany i mocnego tworzywa bo już kilka razy upadł i córka na nim siada i się nie połamał, córeczki za bardzo nie zainteresował najbardziej podobało się jej jego zamykanie gdy mama chciała się pobawić ;) jestem zadowolona z zakupu zapłaciłam za niego 50 zł w sklepie nowy kosztuje 150 zł