Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Prezent dla 3 letniego chłopca

Data utworzenia : 2019-03-13 19:57 | Ostatni komentarz 2019-05-07 09:56

ohkarol

875 Odsłony
11 Komentarze

Mam problem z wymysleniem prezentu dla mojego chrzesniaka, ktory ma 3 lata, co moglabym mu kupic, cos co go zainteresuje a bedzie odpowiednie do jego wieku.. ma starszego brata, ktory juz nagromadzil sporo zabawek ale chcialabym cos co bedzie tylko dla niego.. pomozcie

2019-03-13 23:07

Ja bym pomyślała nad rowerkiem biegowym, Play Doh albo nad Lego Duplo. To są ulubione zabawy mojego prawie 3 latka. :)

2019-03-13 22:06

Rowerek super sprawa albo tablica. Ja od siebie dodam motor na aku. Mój młody dostał na rok ale od niedawna siada na niego.

2019-03-13 20:44

Dla 3 latka, myślę, że pomysłów jest wiele na prezent. Zależy co Twój chrześniak już posiada i co lubi. Ja podpowiem swoje propozycje, które myślę, że będą potrafiły zająć go na dłużej, są raczej oryginalne i w niektóre z nich pomogą pobudzić kreatywność u 3-latka. *Klocki lego duplo *tablica do rysowania *Zestaw do tworzenia z modeliny * Tor z samochodzikami bądź kolejką *samochodzik sterowany na pilot *rowerek * ciekawe puzzle z ulubionym bohaterem To kilka moich propozycji, może coś wybierzesz :) Zależy również ile bys chciała przeznaczyć na dany prezent, ale myślę, że pomysłów jest na prawdę dużo :)