Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (876 Wątki)

Bluzka a może tunika ciążowa??

Data utworzenia : 2019-03-13 16:26 | Ostatni komentarz 2024-07-27 17:13

Anian-1988

909 Odsłony
24 Komentarze

Jutro wybieram się na małe zakupy i planuję kupić kilka ubrań ciążowych. Ale tak się zastanawiam, czy lepiej kupić bluzkę, czy też tunikę ciążową? Z jednej z strony bluzka ciążową mogę założyć do spodni lub spódnicy, ale za to tuniki mogą zastąpić sukienkę, np. do leginsów:/ A jaki jest Wasz typ? wolicie bluzki a może tuniki ciążowe?

2019-03-14 19:25

O ile komentarzy:)bardzo dziękuję:)a co sądzicie o bluzkach lub tunikach do karmienia, np. takich ja te: https://sklepciazowy.com/c/15/bluzki-i-tuniki-ciazowe.html? Stwierdziłam, że jak mam wydać pieniądze na tego typu odzież, to niech także do czegoś jeszcze służy, np. do karmienia po porodzie. Szczerze mówiąc, to jednak chyba wolę dłuższą bluzkę lub tunikę ciążową - dziś byłam w miejscowym sklepie i dosłownie przymierzana przeze mnie bluzka wyglądała jak worek:/

2019-03-14 18:43

Ja osobiście nie kupuje żadnych bluzek ani tunik typowo ciazowych, tylko ide do sklepu patrze co mi się podoba i kupuje to , tylko rozmiary większe. Z odzieży ciążowej to kupuję leginsy i jeansy bo jednak ten pas ciążowy z nimi jest super wygodny. A tak to jeszcze jakieś sukienki przewiewne tez fajne ale nie patrzę tylko na ciążowe tylko tez rozmiary wieksze :)

2019-03-14 13:38

Ja najlepiej czuje się w sukience, nic mnie nie ciągnie nie uciska, ale tunika też fajna zawsze dłuższa niż bluzka :)

2019-03-13 23:44

Ja nosiłam i jedno i drugie. Tunika Do leginsow s bluzka wiadomo pasuje i do spodni i do spódnicy

2019-03-13 20:22

Ja miałam bluzki i zdecydowanie były o wiele lepsze niż tunika, ubieralam dół jaki chciałam i bluzka :)

2019-03-13 20:04

Sukienki są super, ale raczej nie na taką pogodę. Zależy w jakim okresie chodzimy z brzuszkiem. Jeżeli Anian ma planowany termin załóżmy na środek lata to również radziłabym się w nie zaopatrzyć, bo są na prawdę przewiewne i świetnie sprawdzają się w upały :)

2019-03-13 19:53

ja bardzo dobrze czulam sie w sukienkach :) polecam, bardzo wygodne a w takim stanie wygoda powinna byc na pierwszym miejscu :)

2019-03-13 17:30

Ja osobiście nie przepadam w ogóle za tunikami, więc może dlatego bardziej skłaniałabym się ku kupnie zwykłych, szerszych bluzek bądź koszul. Myślę, że koszule będą dobrym kompromisem w tej sytuacji, bo super się sprawdzają również do legginsów, polecam ;) Ja najczęściej w ciąży stawiałam właśnie na takie eleganckie a zarazem wygodne koszule na co dzień na wyjścia. Po domu zwykłe bluzki były okej. Ale oczywiście to tylko moje zdanie. Najlepiej będzie jak sama sobie przymierzysz i stwierdzisz w czym czujesz się najwygodniej i wyglądasz dobrze. Najlepiej zwróć uwagę też na materiał, żeby Tobie odpowiadał i był przyjemny w noszeniu. :)