Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Bluzka a może tunika ciążowa??

Data utworzenia : 2019-03-13 16:26 | Ostatni komentarz 2019-03-15 19:32

Anian-1988

776 Odsłony
10 Komentarze

Jutro wybieram się na małe zakupy i planuję kupić kilka ubrań ciążowych. Ale tak się zastanawiam, czy lepiej kupić bluzkę, czy też tunikę ciążową? Z jednej z strony bluzka ciążową mogę założyć do spodni lub spódnicy, ale za to tuniki mogą zastąpić sukienkę, np. do leginsów:/ A jaki jest Wasz typ? wolicie bluzki a może tuniki ciążowe?

2019-03-13 19:53

ja bardzo dobrze czulam sie w sukienkach :) polecam, bardzo wygodne a w takim stanie wygoda powinna byc na pierwszym miejscu :)

2019-03-13 17:30

Ja osobiście nie przepadam w ogóle za tunikami, więc może dlatego bardziej skłaniałabym się ku kupnie zwykłych, szerszych bluzek bądź koszul. Myślę, że koszule będą dobrym kompromisem w tej sytuacji, bo super się sprawdzają również do legginsów, polecam ;) Ja najczęściej w ciąży stawiałam właśnie na takie eleganckie a zarazem wygodne koszule na co dzień na wyjścia. Po domu zwykłe bluzki były okej. Ale oczywiście to tylko moje zdanie. Najlepiej będzie jak sama sobie przymierzysz i stwierdzisz w czym czujesz się najwygodniej i wyglądasz dobrze. Najlepiej zwróć uwagę też na materiał, żeby Tobie odpowiadał i był przyjemny w noszeniu. :)