Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Bluzka a może tunika ciążowa??

Data utworzenia : 2019-03-13 16:26 | Ostatni komentarz 2019-03-15 19:32

Anian-1988

775 Odsłony
10 Komentarze

Jutro wybieram się na małe zakupy i planuję kupić kilka ubrań ciążowych. Ale tak się zastanawiam, czy lepiej kupić bluzkę, czy też tunikę ciążową? Z jednej z strony bluzka ciążową mogę założyć do spodni lub spódnicy, ale za to tuniki mogą zastąpić sukienkę, np. do leginsów:/ A jaki jest Wasz typ? wolicie bluzki a może tuniki ciążowe?

2019-03-15 19:32

Anian mnie zdecydowanie przypadły do gustu bluzki. Te które nosiłam do tej pory stały się ciut za krótkie i odstawały na lekko odstającym brzuszku. Bluzki fajne kupiłam w H&M dwupaki, ale to typowe tshirty. Jedną mam z rękawkiem 3/4 w paski też typową ciążówkę. Mam też bluzki z reserved, ale nie ciążowe a na tyle długie że odpowiednio zakrywają brzuszek. Wyjściowe mam z C&A też nie są to typowe bluzki dla ciężarnych, ale nie są opięte i ze zwiewnych materiałów. Mam też dresowe sukienki i bardzo dobrze mi się je nosi do legginsów. Te z przesłanego linku są dość drogie, w sieciówkach kupisz taniej. Można też zamówić on line kurier przywiezie i zabierze z domu odzież, która nie będzie Ci pasowała (h&m)

2019-03-15 13:05

Ja nosiłam i bluzki i tuniki ale jednak wolałam tuniki bo są luzniejsze i maskuja nieco brzuszek a jak już zrobiło się ciepło to non stop chodziłam w sukienkach. Co do tunik z linku rzecz gustu jedne podobają mi się mniej jedne bardziej ale w życiu nie dałabym takiej kwoty za jedną rzecz

2019-03-14 19:25

O ile komentarzy:)bardzo dziękuję:)a co sądzicie o bluzkach lub tunikach do karmienia, np. takich ja te: https://sklepciazowy.com/c/15/bluzki-i-tuniki-ciazowe.html? Stwierdziłam, że jak mam wydać pieniądze na tego typu odzież, to niech także do czegoś jeszcze służy, np. do karmienia po porodzie. Szczerze mówiąc, to jednak chyba wolę dłuższą bluzkę lub tunikę ciążową - dziś byłam w miejscowym sklepie i dosłownie przymierzana przeze mnie bluzka wyglądała jak worek:/

2019-03-14 18:43

Ja osobiście nie kupuje żadnych bluzek ani tunik typowo ciazowych, tylko ide do sklepu patrze co mi się podoba i kupuje to , tylko rozmiary większe. Z odzieży ciążowej to kupuję leginsy i jeansy bo jednak ten pas ciążowy z nimi jest super wygodny. A tak to jeszcze jakieś sukienki przewiewne tez fajne ale nie patrzę tylko na ciążowe tylko tez rozmiary wieksze :)

2019-03-14 13:38

Ja najlepiej czuje się w sukience, nic mnie nie ciągnie nie uciska, ale tunika też fajna zawsze dłuższa niż bluzka :)

2019-03-13 23:44

Ja nosiłam i jedno i drugie. Tunika Do leginsow s bluzka wiadomo pasuje i do spodni i do spódnicy

2019-03-13 20:22

Ja miałam bluzki i zdecydowanie były o wiele lepsze niż tunika, ubieralam dół jaki chciałam i bluzka :)

2019-03-13 20:04

Sukienki są super, ale raczej nie na taką pogodę. Zależy w jakim okresie chodzimy z brzuszkiem. Jeżeli Anian ma planowany termin załóżmy na środek lata to również radziłabym się w nie zaopatrzyć, bo są na prawdę przewiewne i świetnie sprawdzają się w upały :)