Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Trudny trądzik

Data utworzenia : 2019-03-10 13:41 | Ostatni komentarz 2019-03-11 10:02

Inatka93

277 Odsłony
3 Komentarze

Witajcie, drogie Panie, Zauważyłam, że po ciąży niestety moje ciało się zmieniło, ale także i mocno zaczęły mi się pojawiać pryszcze ;( . Co mogę z tym zrobić? Macie jakieś pomysły? Czym czyścić skórę, jak ją pielęgnować? Czy naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum od Calluna Medica może mi pomóc w zwalczaniu problemu?

2019-03-11 10:02

Ja bym postawiła przede wszystkim na jakiś naturalny peeling np: fusy z kawy lub cukier z olejem kokosowym. :) A następnie gruba warstwa żelu ALOESOWEGO - na prawdę działa cuda. :)

2019-03-10 19:51

A próbowałaś domowych sposobów? Ja polecam maseczkę na trądzik z cynamonem i miodem. U mnie sprawdza się genialnie i cera po jej zastosowaniu jest fajnie odżywiona i miękka w dotyku :) Aby ją wykonać potrzebujesz tylko cynamon i miód. Zarówno cynamon, jak i miód mają właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Miód dodatkowo odżywia skórę i sprawia, że po jego zastosowaniu skóra staje się miękka i elastyczna. Pamiętaj, żeby zawsze używać prawdziwego miodu. Jego sztuczny odpowiednik często jest przyczyną alergii. Przygotowanie również jest bardzo proste: Wsyp 1 łyżeczkę cynamonu do miseczki. Dodaj 2 łyżeczki miodu. Oba składniki dobrze wymieszaj. Jeżeli maseczka jest zbyt gęsta, dodaj więcej miodu i maseczka gotowa. Ja nakładam ją palcami, ale możesz to zrobić również pędzlem bądź przyrządem do tego przystosowanym- obojetnie. Nałóż grubą warstwę maseczki na wilgotną twarz. Pozostaw ją na minimum 10-15 minut, po czym spłucz letnią wodą. Na koniec przemyj cerę tonikiem lub sokiem z cytryny. Możesz również użyć mieszanki octu jabłkowego i wody destylowanej (w stosunku 1:1). Maseczkę możesz stosować praktycznie codziennie. Skóra poprzez działanie cynamonu na czas pozostawienia maseczki na twarzy może powodować, że będziesz czuła pieczenie a po o zmyciu cera może być czerwona, ale spokojnie, ten efekt powinien zniknąć w ciągu najbliższych minut po zmyciu letnią wodą maseczki. Ja osobiście polecam, uważam, że potrafi zdziałać cuda! :)

2019-03-10 19:48

Może wypróbuj olejki z Lullalove, a nóż widelec pomogą https://lullalove.com/olejek-magnezowy https://lullalove.com/olejek-arganowy-100-ml