Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Wózek - parasolka

Data utworzenia : 2019-03-07 15:38 | Ostatni komentarz 2019-05-09 16:48

Konto usunięte

552 Odsłony
11 Komentarze

Hej Dziewczyny! Robi się piękna pogoda, celebrujemy z Córeczką spacery, ale jest jeden problem. Nasza spacerówka jest mega ciężka, nie lubię się z nią szarpać, mieszkamy w domku i zniesienie oraz wniesienie jej po schodach, choć jest ich kilka to nie lada wyzwanie dla drobnej osoby. Szukam poręcznego i lekkiego wózka spacerowego parasolki, który będzie łatwo się rozkładał i będzie wygodny dla dziecka. Co polecacie?

2019-03-07 18:54

Dorota mamy tą samą spacerówkę i współczuję na drugie piętro:( my już się zaopatrzylysmy w Joie Mytrax, udało mi się kupić używaną w dobrym stanie w mega dobrej cenie, a opinie mają dobre. Czekamy na przetestowanie:)

2019-03-07 18:48

Agnieszka świetne pytanie podbijam temat ponieważ też szukam-mam spacerówkę z Bebetto Holland, 2piętro w bloku i męczy mnie ta pomimo że nie jest mega ciężka ale jednak:ważne aby była lekka,zwrotna,daszek z wysuwana buda w razie słońca lub opadów,pasy,regulacja oparcia,koła na chodniki więc pompowane nie muszą być chyba.Proszę o nazwy wartych uwagi :) dzięki ;D

2019-03-07 16:39

Ale sUkasz typowej parasolki czy małej spacerówki i na co chcesz zwrócić uwagę. Duża buda kosz?