Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Jaka najlepsza smycz dla psa

Data utworzenia : 2019-03-03 12:11 | Ostatni komentarz 2019-05-07 14:37

Konto usunięte

310 Odsłony
5 Komentarze

Jakie sa najlepsze smycze dla psiaków? Poza tym co sądzicie o szelkach?

2019-05-07 14:37

Najwygodniejsze są wysuwane, ale one lubią się psuć i jednak są drogie.

2019-03-07 09:58

Jeżeli mamy problemy z utrzymaniem psa na smyczy, z pomocą przychodzą szelki zapinane od przodu typu easy walk. Sama tak miałam z moim psiakiem bo uwielbiał sie uwalniac gdy miał na sobie zwykla smycz..... Zbudowane są z dwóch pasków, z których jeden przechodzi przez grzbiet i klatkę piersiową psa, a drugi przez przedpiersie. Oba paski powinny się ze sobą łączyć pod kątem 90°. Zapięcie do smyczy znajduje się z przodu na przedpiersiu psa i może nieznacznie przemieszczać się w prawo lub w lewo. Dostaniesz je na przykład tutaj: https://flogard.pl/psy/akcesoria-dla-psa.html W sklepie jest bardzo duży wybór akcesoriów dla zwierzaków

2019-03-04 09:12

Jak nasza sunia była mała mieliśmy szelki później wymieniliśmy na obroże i smycz automatyczna (taka wyciagana)i teraz strasznie ciagnie na niej.Smycz ma 5 metrów i ona rozciąga ja na maxa i dalej ciągnie tjby nie czuła że już koniec.Smycz ma blokadę ale najczęściej blokujemy i wciągamy smycz gdy mijamy się z innymi psami.

2019-03-03 19:05

Ja mam dla swojego pieska szelki, myślę że są lepsze od obroży bo nie ciągną zwierzaka, a mamy nad nim większą kontrolę - bardzo ważny jest odpowiedni rozmiar. :)

2019-03-03 13:21

My mamy szelki, sprawdzają się okej jeśli pies nie ciągnie strasznie lub jak idziemy do lasu.