Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Drabinka gimnastyczna dla dzieci ? Od jakiego wieku kupić?

Data utworzenia : 2019-02-25 22:38 | Ostatni komentarz 2019-05-07 09:48

Agata.Malborkowska

515 Odsłony
2 Komentarze

Jako dzieci mieliśmy z bratem drabinki mocowane prostopadle do ściany (mozna było przechodzić na drugą stronę przez otwór na górze). Bardzo lubiliśmy się na nie wspinać, ale do tego, żeby służyły do czegoś sensowniejszego (ćwiczeń) konieczni byli rodzice. Planuje coś takiego kupić dla swojej dwójki dzieciaków. Kiedy mogę ją kupować ? od jakiego wieku ? Może ktoś zna fajny sklepgdzie mogę coś takiego znaleść ?

2019-05-07 09:48

Moim zdaniem, dziecko powinno odpocząć po dłuższym siedzeniu przed komputerem. Wiadomo, że to źle wpływa na oczy, na kręgosłup. Dzieciaki są teraz coraz mniej aktywni, więc i w domu potrzebują takiego miejsca na dodatkowy ruch, na jakieś ćwiczenia. Można zamontować na przykład drabinki gimnastyczne https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/drabinki-gimnastyczne/kometa-2/ w domu. Zachęcić dziecko do ćwiczeń po siedzeniu przed komputerem czy po lekcjach, świetna przerwa moim zdaniem.

2019-02-26 11:25

Ja też pamiętam te drabinki, ale właściwie jedynie ze szkoły i wspominam je bardzo dobrze. Myślę, że dzieci już w wieku przedszkolnym mogą ćwiczyć jakieś rozciąganie czy proste rozgrzewki oczywiście podczas opieki osoby dorosłej. Uważam, że to fajna rzecz dla dzieci, która wspomoże rozwinąć ich koordynacje ruchową i równowagę. Co do ich zakupu to najpewniej szukać w sportowych sklepach. Albo poszukać i wybrać na allegro jaka Cię insteresuje.