Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Firany do pokoju dziecka

Data utworzenia : 2019-02-19 12:23 | Ostatni komentarz 2019-02-19 22:36

Betkarka

320 Odsłony
5 Komentarze

Chciałabym na dniach kupić jakieś ładne firaneczki do pokoju mojej córki. Doradzicie gdzie szukać?

2019-02-19 22:36

Tylko kupując firanki na allegro dobrze popatrz na ceny i na daną aukcję, ponieważ często stosunkowo niska cena odpowiada określonej szerokości firany, którą następnie trzeba obszyć i zmarszczyć, więc trzeba wiedzieć ile firany potrzeba na konkretne okno. Czasami są też sprzedawane gotowe firany o określonych wymiarach.

2019-02-19 17:23

Na allegro jest multum i naprawdę tanie i ładne.

2019-02-19 14:53

Nie wiem czy znasz sklep, ale polecam Firanio: https://firanio.pl/firany-dla-dzieci Mają w sklepie bardzo duży wybór firanek oraz korzystne ceny na firaneczki. Zamawiałam tam firanki dla córki do pokoju ostatnio bo uparła sie na delfinki .Wiedziałam, że pewnie jej się gust za kilka miesięcy zmieni i będzie chciała mieć pokój cały w kwiatki przykladowo, tak więc postanowiłam nie inwestować dużo w firany. Cena była niewysoka, ale z jakości jestem zadowolona :) Poniżej wzór firanki:

2019-02-19 14:37

Warto znaleźć w swojej okolicy sklep typowo z firanami. Takie sklepy są mega zaopatrzone, wszystko można pooglądać i dotknąć przed zakupem, no i przede wszystkim kupić na miarę tyle ile potrzeba. Często też w takich sklepach oferują obszywanie czy inne usługi krawieckie.

2019-02-19 13:32

W pepco znajdziesz, ikea, agata, castorama, mnóstwo miejsc :) Kwestia czy chcesz uszyć, możesz kupić materiał i iść do krawcowej i załatwione. Możesz sobie porównać ceny i wybrać gdzie najlepiej :)