Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Bidon z rurką v kubek niekapek v kubek treningowy

Data utworzenia : 2019-01-24 00:30 | Ostatni komentarz 2019-01-25 00:19

DorotaB-1986

331 Odsłony
4 Komentarze

Hey Dziewczyny ;) mój syn ma skończone 7 mc i zastanawiam się nad zakupem czegoś co zastąpi mu butelkę ze smokiem bo do tej pory poiłam go wodą w taki sposób. Co polecacie i czego uzywajá Wasze maluchy? Macie sprawdzone firmy i produkty?Słyszałam że lepiej zainwestować z bidon z rurką bo np.kubek niekapek moze powodować problemy z rozwojem mowy lub wadę zgryzu.Będę wdzięczna za podpowiedzi.

2019-01-25 00:19

U nas bidon z rurka jest od niedawna bo młody nie mógł załapać o co chodzi. Od roku mamu kubek lovi 360 a wcześniej mieliśmy z canpol z elastycznym dziubkiem

2019-01-24 23:07

Dzięki poszukam i poczytam.Tez tak myślę że zależy od dziecka.Corka znajomych po dwóch dniach zakumała o co chodzi z bidonem x rurką a ma 6 mc. Szwagier mojego męża nauczył siostrzeńca pić rurka maczając jej koniec w cukrze.

2019-01-24 20:41

My w tym wieku mieliśmy niekapek potem koło 10miesiaca lovi 360i był super. Syn długo z niego pił. Ze skonka dopiero później napewno pi półtora roku i długo nie mógł załapać

2019-01-24 14:20

Tak naprawdę dużo zależy od dziecka. Czasami dziecko ma problem z piciem z bidonu z rurki (nie potrafi 'pociągnąć') i wówczas łatwiej pije mu się z niekapka. Fajne są też kubki Lovi 360, zwykle od ok 12 miesiąca, choć też nie każdy maluszek potrafi załapać, a przynajmniej nie od razu. Potrzeba czasu i cierpliwości, jeśli nie dziś to może jutro lub za kilka dni, warto co jakiś czas próbować. W zakładce "Opinie testerów" są opinie o różnych produktach Lovi, polecam, poszukaj tam wątków o kubkach niekapkach i kubkach 360.