Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Pokrowiec na przewijak - czy jest sens?

Data utworzenia : 2019-01-16 20:32 | Ostatni komentarz 2019-05-08 14:11

JustynaSz123

1181 Odsłony
9 Komentarze

Cześć,, Kompletuję wyprawkę i chciałbym Was zapytać czy jest sens kupować pokrowiec na przewijak oraz nieprzemakalną nakładkę? Czy nie wystarczy jednorazowy podkład + jakaś tetrowa pielucha, aby ochronić przewijak? Przewijak i tak jest z ceraty.

2019-05-08 14:11

Zbędne jak dla mnie. Wystarczą jednorazowe podkłady higieniczne :)

2019-01-30 11:53

Dla mnie to zbędne wydatki.

2019-01-30 06:01

My od samego początku nie uzywalismy pokrowca na przewijak.. W sumie może dlatego że małą przewijamy zazwyczaj na łóżku bądź kanapie, a przewijak używamy tylko jak idzie się kąpać to kładziemy na toaletę bo jest sztywny i wtedy to w toalecie przebieramy.

2019-01-29 23:49

Ja będę używać podkłady jednorazowe na przewijak.mniej roboty,nie trzeba prać.

2019-01-21 23:41

Ja kupiłam komplet 3 sztuk pokrowców na przewijak i jestem zadowolona Myśle ze to dobra opcja ponieważ w każdej chwili można je wyprać i użytkować dalej Jednorazowe podkłady także nie są złą opcją natomiast to wiąże sie z tym ze co jakiś czas trzeba je dokupować :/ strata pieniążków Najlepiej zainwestować w pokrowce one bedą długo służyły a przewijak będzie w nienaruszonym stanie do końca :)

Konto usunięte

2019-01-19 23:11

według mnie pokrowiec jest nieprzydatny bo na początku często będziesz o zmieniać - szkoda czasu i prania. Używam podkładów akuku i wcześniej Sopelków, jest przyjemnie i higienicznie, a w razie pobrudzenia szybko zmienia się na nowy podkład

2019-01-17 21:53

My kupiliśmy 2 szt.pokrowców na przewijak i dodatkowo kładliśmy jeszcze podkład.Zdarzało się, że synek przy każdym przebieraniu obsikiwał podkład i trzeba było wymienić go na nowy. Sama pieluszka będzie się ślizgać, a nieprzemakalna nakładka myślę, że jest zbędna bo tak jak napisałaś przewijak jest z ceraty i przy przybrudzenia łatwo się go czyści.

2019-01-17 00:48

Jak dla mnie była to fajna sprawa przy córce i przy drugim dzidziusiu na pewno będę miała ze dwa te pokrowce. Nie raz uratował mi "życie". Na allegro można znaleźć w całkiem fajnych cenach te pokrowce, więc polecam.