Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Jaki telefon?

Data utworzenia : 2019-01-11 14:02 | Ostatni komentarz 2019-01-22 08:45

D.Jaskulska

325 Odsłony
3 Komentarze

Chciałabym wymienic telefon na coś nowszego. Głównie zależy mi by sprzęt był wielofunkcyjny. Miał dobry aparat i działały na nim różnego rodzaju aplikacje. Porównywałam kilka modeli przez Komórkomat, ale jak narazie nic nie znalazłam. Możecie coś polecić?

2019-01-22 08:45

Ja znów polecam telefony Huawei aktualnie od 2at mam y7 i jestem z niego zadowolona , ani razu się nie zaciął , szybka cala mimo że nie mam szkła założonego , a upadków była niezliczona ilość . Aplikacji też w sklepie Play od wyboru do koloru . W marcu kończy mi się umowa na ten i zamierzam wziasc Huawei mate 20 . Tak mi się ten telefon podoba że czekam z niecierpliwością . Podoba mi się nie tylko ze względu wizualnego ale również przez jego aplikacje , mega aparat co dla mnie w sumie jest najważniejsze . Ostatnio polecane są też właśnie Samsungi ale ja z nimi nie mam dobrego doświadczenia . I jeśli zależy ci na aplikacjach to nie wybieraj telefonu z windowsem - masakra . Nie wiem czy je jeszcze produkują ale w nokii nie można było się odnaleźć nie ma to jak stary dobry android . ;)

2019-01-21 23:55

Ja od kilku lat jestem przywiązana do Firmy Apple Nie sądziłam ze IPhone pomoże mi w przechowywaniu wszystkich potrzebnych rzeczy w jednym miejscu . Jego wielkim plusem jest pojemnosc pomieści wszystko co sie tylko chce Każdy może wybrać pojemność zależną od tego do czego ma ten telefon służyć ja posiadam 128 Gb Aparat przedni jak i tylni tez nie zawodzi czym nowszy model telefonu tym lepszy aparat posiada Wiele różnych aplikacji które pozwalają na przechowanie ważnych jak i tych mniej ważnych dokumentów , zdjęc czy tez filmów Aplikacje nie zacinają sie A jedynym minusem jaki znalazłam i nadal mi przeszkadza jest to ze muzyka nie jest możliwa do ściągnięcia przez internet prosto na telefonie tylko przez komputer Ja znalazłam dla tego problemu rozwiązanie i mam Tidala :) poza tym telefon jest super i bardzo go polecam

2019-01-15 12:50

Samsung Galaxy S7, S8, w zależności na jaki sobie możesz pozwolić. Super wyświetlacz i jakość zdjęć.