Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Zakup wózka - kiedy

Data utworzenia : 2018-12-30 11:01 | Ostatni komentarz 2019-01-04 01:06

JustynaSz123

455 Odsłony
8 Komentarze

Cześć, zastanawiam się kiedy powinnam zakupić wózek. Dziecko będzie na początku marca więc w teorii trochę czasu jeszcze mam. Jednak nie wiem jaki wybrać. Mnie i mężowy podoba się Bebetto Bresso. Macie taki wózek? Jak się sprawuje? Napiszcie proszę jakie wózki kupiłyście i jak Wam się je użytkuje. Może na któryś z wózków powinnam szczególnie zwrócić uwagę, bo jest wyjątkowo praktyczny?

2019-01-04 01:06

My mamy Bebetto Holland wersja 2017 ( choć na początku podobał mi się Bebetto Vulcano ale na żywo wypada trochę słabiej i ten koszyk na dole to taka materiałowa kratka).Termin mieliśmy na koniec czerwca 2018 r.Pojechaliśmy w lutym do hurtowni z akcesoriami dla dzieci i tam podglądaliśmy modele i ekspedientka nam podoradzała i zdecydowaliśmy się.Wybrałam nietypowy kolor morski w szare paski z grafitowa ramą ( na sklepie mieli z białą ramą)Pani powiedziała że lepiej jak nam zamówi od producenta to gwarancję będziemy mieli dłuższą jak dopiero na czerwiec nam potrzebny.Wpłaciliśmy zaliczkę.Ehh i się zaczęło.W kwietniu Pani dzwoni do męża, z inf. że chciała zamówić od producenta ale nie może bo wycofali ten kolor!!! Zaliczka wpłacona ale ja uparłam się na ten kolor i już.Później znalazłam taki wózek na olx z innej hurtowni z Inowrocławia.Zapłacilismy za wózek i nie całkiem kompetentna właścicielka przesyłała nam wózek prawie mc w trzech częściach bo zawsze coś zapomniała po moich upomnieniach.Co ja się nadenerwowałam to moje.Wózek sprawuje się bardzo dobrze ma dużo funkcji i jest bardzo zwrotny,mamy 3w1 ale nosidełko od niego Bobostello to porażka zacina się słaba jakość.Lepiej kupić 2w1 i wykosztować się na dobrej jakości fotelik.Polecam zamówić wózek dużo wcześniej na kolor od producenta czeka się ok.mc czasu a jeszcze tj.w moim przypadku mogą po drodze wystąpić inne nieprzewidziane sytuacje.

2019-01-03 21:00

My też jesteśmy przed zakupem wózka, ale już chyba zdecydowaliśmy się na Bebetto Vulcano. Tak jak pozostałe wózki Bebetto mają podobne funkcje a ten jest dla mnie wyjątkowo ładny i ma fajną kolorystykę. Oczywiście nie to jest najważniejsze, aleee…. My kobietki patrzymy na wszystko. Też słyszałam o nich dużo dobrego, a i porównując z innymi wózkami ten ma wszystko czego szukałam - dużą wentylowaną gondolę, pompowane koła, duży daszek, łatwo i szybko się składa i rozkłada do dosyć małych rozmiarów i nie jest jakoś wyjątkowo ciężki, a wiadomo że do wagi wózka trzeba jeszcze doliczyć dzidziusia :)

2019-01-03 11:12

Też chciałam kpić Bebetto, ale tak szukaliśmy i stanęło na wózku Babyactive :) wizualnie podobne do Bebetto, możliwość montażu spacerówki przodem i tyłem, bardzo lekko się prowadzi i jest zwrotny, koła pompowane :) jedyne czego trochę żałuję to że kupiliśmy 3w1, bo synek nie lubił za bardzo gondoli i też bardzo szybko z niej wyrósł (w sumie uzylismy ja tylko wychodząc ze szpitala i na może max 5 spacerów) . U nas zdecydowanie wystarczyła y spacerówka i wpinany fotelik samochodowy w którym jeździł na większości spacerów :) Ale gondola fajna duża jak na tego typu wózki :) i duży zapinany kosz pod spodem też na plus :) dla mnie troszkę za mała torba, ale ja zawsze musiałam mieć pełno rzeczy ze sobą, spacerówka rozkłada się całkiem na leżąco :)

2019-01-01 17:34

Już możesz się rozglądać za wózkiem.ja mam termin na 15 marca i też sobie obiecałam że po nowym roku pojadę oglądać wózki i już kupię. Też mi się zdaje że z bebetto to są dobre wózki.slyszalam dobre opinie od innych mam co używały :)

2018-12-31 14:40

Mama_Gratki i Martq jak z czyszczeniem wyściółki, martwi mnie to, że nie widziałam możliwości ich odpięcia.

2018-12-31 12:04

My mamy natomiast Bebetto holand- nie narzekam, cechy ma praktycznie te same jak pisze mama_gratki. My zamawialiśmy jakoś koniec kwietnia i czekaliśmy ponad miesiąc, na początku 9 miesiąca odebraliśmy. Warto zamówić troszkę wcześniej, żeby się później nie denerwować czy dojdzie ;)

Konto usunięte

2018-12-30 20:07

Justyna, warto powoli zamawiać bo czas oczekiwania na swój wymarzony model w danej kolorystyce może wynosić nawet kilka tygodni. Mam Bebetto Tito i jestem zadowolona, ale jest kilka rzeczy, które mogłyby być lepsze: hamulec jest dość głośny i lekko szarpie wózkiem gdy go zaciągam, zmieniając wysokość rączki również da się słyszeć głośny kliiiik, również przy regulacji budy - w zwyczajnych warunkach to nie problem, ale gdy dziecko śpi, a Tobie zależy na tym aby spało jak najdłużej - to staje się już problemem. Plusy: duża, głęboka gondola, wielki daszek również w spacerówce oraz wentylacja w gondoli - na te aspekty warto zwrócić uwagę przy zakupie wózka.

2018-12-30 17:27

https://lovi.pl/pl/rodzice/371/1/1/Kupujemy+w%C3%B3zek+-+jaki+wybra%C4%87%3F tu jest zarówno wątek jak i artykuł na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka jak termin na początek marca to już bym się powoli rozglądała