Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Drobny upominek dla dwulatka

Data utworzenia : 2013-08-25 16:31 | Ostatni komentarz 2016-01-07 09:59

Marta1984

4600 Odsłony
18 Komentarze

Dziewczyny co niedrogiego można podarować dwuletniemu dziecku? Będziemy niedługo szli w odwiedziny i wypada coś przynieść dla dziecka. Raczej nie biorę pod uwagę ubranka, wolałabym zabawkę. Macie jakieś pomysły?

2016-01-07 09:59

http://www.toysrus.pl/toys/browse/_/N-4294963868 może coś tutaj się znajdzie?

2016-01-06 22:47

Domino jak najbardziej ;) książeczki z naklejkami, pierwsze kolorowanki... Mój dwuletni syn bardzo się cieszy z małych samochodzików -resoraków, choćby i jeden nowy to już niezła zabawa ;) A jeszcze jak jest to jakaś extra maszyna typu betoniarka, tir, traktor to już w ogóle - prezent idealny ;) Również niewielkie figurki zwierzątek, tych które dziecko zna i lubi bo w tym wieku zaczyna już naśladować "kotek idzie" "piesek siedzi" Z drobnych rzeczy jeszcze przychodzi mi do głowy drewniany tamburyn, dzwoneczki czy kołatka ale to już zależy od cierpliwości rodziców ;) I ostrożnie ze słodyczami! Obecnie coraz więcej mam zdrowo odżywia swoje pociechy i kinder niespodzianki czy inne czekoladki czy żelki nie są mile widzianymi upominkami gdy w ich domach królują domowe ciasteczka daktyle i jaglanka ;)

2013-08-30 14:40

No i fajny prezencik:)

2013-08-30 11:45

Koniec końców kupiłam w Biedronce "Zabawy plastyczne" dla 2 latka i 3 latka z serii Mali geniusze i kredki. Książeczki są fajne, dają dużo możliwości do zabawy z rodzicami.Z tego co przeglądałam to trzeba albo coś domalować albo dorysować na obrazku, jest też zestaw naklejek, które przyporządkowujemy na odpowiednich obrazkach. W tej serii są też książeczki do nauki liczenia, słówek. Aż mi szkoda, że Matiś na takie coś za mały bo chętnie bym się pobawiła :D Koszt jednej książeczki 8 zł.

2013-08-27 10:24

Agula wspomniała o farbkach do malowania palcami.Moja córka nimi jest zachwycona. A takie gry domino to myślę że troszkę za wcześnie,maluch nie będzie się nimi raczej interesował.

2013-08-27 07:39

Dziewczynka 2,5 roku i chłopiec prawie 2 latka. Na szczęście wizyta się przesunęła i mam trochę więcej czasu na zakupy :) Wiecie, myślałam przez chwilę o grach domino i memo ale to pewnie nudne dla takich maluchów. Wygląda na to, że coś z zakresu plastyki będzie najlepsze.

2013-08-26 21:50

Teraz w Biedronce są farbki do malowania palcami z takimi stempelkami. Chyba po 9 zeta...Ja też jestem za materiałami plastycznymi, tak jak dziewczyny. plastelina, ciastolina, kleje, papiery kolorowe, kredki, kreda chodnikowa, farby-no wszystko. Są też stemple takie z tuszem-dużo tego. A to chłopcy czy dziewczynki są?

2013-08-26 21:14

Na prezent w tym wieku są właśnie fajne takie zestawy do malowania. Mogą to być kolorowanki wodne czy tak jak Anita napisała kredki i kolorowanki,książeczki z naklejkami.Moja w tym wieku szalała za malowaniem i tak jest do dziś.Kredki ołówkowe Bambino u nas królują również:) Co jeszcze lubiła moja córeczka to ciastolinę oj ile miałyśmy i mamy nie raz radości:)Są takie przeznaczone dla dzieci w wieku 2+np.Play-Doh Hasbro 4 tuby można kupić za ok12- 17 zł w zależności od zestwu.Ciastolina jest fajna można uczyć się kolorów,ćwiczy paluszki można tworzyć z dzieckiem przeróżne rzeczy:)