Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Krzesełko do karmienia - LIONELO KOEN

Data utworzenia : 2018-12-03 21:48 | Ostatni komentarz 2019-12-01 16:21

Konto usunięte

1898 Odsłony
16 Komentarze

Dziewczyny. Co myślicie o tym krzesełku do karmienia? Ogólnie wydaje mi się fajne, ale martwi mnie to, że mogą zwisać nóżki w powietrzu i Córeczce będzie niewygodnie... No nie wiem, nie znam się na tym za bardzo. Poradźcie! A może polecacie coś innego, sprawdzonego?

Konto usunięte

2018-12-05 10:00

Martq, to z Kinderkraftu tez widziałam. No własnie problem jest z tym podnózkiem. Dziwne, robią te produkty dla dzieci, a tak jakby w ogóle o dzieciach e tym wszystkim nie mysleli tylko zeby to ładnie wyglądało i tyle :( No nic, poszukam dalej czegoś... Albo się zdecydujé na to i mąż cos wymysli z tym podnóżkiem... To zeby miało e półlezaca czy leząca to tez mi na tum nie zależy, bo i po co. Jesc to tylko na siedzaco, a spac Mała w tym raczej nie bedzie.

2018-12-04 23:15

O wkladka fakna sprawa, choc u nas jest zdejmowana to nigdy nie zdejmowałam zawsze chusteczkami nawilzanymi albo gąbeczką z plynem do naczyń czysciłam zaraz po jedzeniu. Regulacja pochylenia oparcia dla mnie np nie miala istotnego znaczenia, bo jadamy na siedzaco od początku a i nigdy mi dzieciaki nie spaly w tym krzeselku, dlatego uzywalam funkcji rozłozenia tylko po to, aby doczyscić dokladnie zakamarki ;) Ale mojej siostry dzieci np czesto spaly w swoich krzeselkach, mieli takie na kolkach, rozkładane na plasko i nie raz przy mmie nawet w trakcie zabawy jak sie znudzli potrafili przyciać komara haha ;) moje dzieci niestety tak lekko w sen nie zapadają ;) Martq a moze w czeluściach internetów jest jakies z ruchomym podnozkiem? poza kupnymi podnozkami widzialam, ze lidzie do Ikeowych wiazali np chuste do motania zeby dziecko mialo jak oprzeć nozki, zawsze jakis sposob się znajdzie, niekiedy kreatywny

2018-12-04 15:40

ja też się waham między tym krzesełkiem, a kinderkraft Fini. Również jestem ciekawa opinii. Dobrze, że piszecie na temat oparcia na nóźki nie zwróciłam wczesniej na to uwagi :) już doczytałam, że żadne z nich nie ma regulacji podnożek :/

2018-12-04 12:02

Wkładki do mycia są bardzo przydatne więc dobrze by krzesełko je posiadalo

Konto usunięte

2018-12-04 05:08

Agnieszko, krzesełko wydaje się być stylowe, eleganckie. Agn wspomina o regulacji podnóżka. To koniecznie, podnózek jest bardzo istotny, dzieci triche czasu spędzają w tym foteliku, wyobraź sobie ze jesz i zwisają Ci nogi- dla mnie krzesełko bez niego odpada. Mnie jeszcze zastanawia czy jest regulacja oparcia, najlepiej gdyby były co najmniej dwie opcje, półsiedząca i siedząca. Czy oparcie nie jest zbyt krótkie? Czy całe plecki (również u starszaka) będą miały stabilne oparcie? Co powiesz o krzesełkach mamas i papas? Aaaaa jeszcze jedna bardzo ważna i praktyczna kwestia. Zwróć uwagę (patrząc na zdj nie wydaje mi się), czy jest jakaś wkładka do wyjęcia i szybkiego wytarcia/umycia.

2018-12-03 23:47

Mi sie bardzo podoba , świetne jest :)

2018-12-03 22:28

https://lovi.pl/pl/forum/8/9365 Aga mozesz podpiac post z zapytaniem w powyzszym wątku ;) Jest teraz na rynku bardzo duzo podobnych krzeseł jak obserwuję to od okolo roku to bardzo popularny styl i model choc dla mnie odpada ze wzgledu wlasnie na podnozek, ktory nie ma regulacji a podczas jedzenia jednak dobrze aby nozki nie zwisały luzno (nie jest to ani zdrowe ani wygodne na dłuzsza mete) choc to zapewne przez pierwsze miesiace, w okolicy roczku juz moze nozki dosiegają do podnozka. Moze spróbuj znalezc cos co bedzie miało ten podnozek regulowany(wyzej-niżej) s bedzie w tym samym stylu. W wątku odnosnie krzeselek do karmienia pojawił się model Kinderkraft(zapytanie Martq) ale tam takze podnozek jest bez możliwości regulacji. Z tego co zauwazyłam do Ikeowego Antilopa ludzie dokupują podnozki, moze bylaby możliwość dokupienia drewnianego również do innego modelu?

Konto usunięte

2018-12-03 21:50

Zapomniałam dodać zdjęcie :P Oto ono!