Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Szał zakupów przedświątecznych

Data utworzenia : 2018-11-19 07:59 | Ostatni komentarz 2018-11-21 13:59

Konto usunięte

387 Odsłony
12 Komentarze

Zauważyliście, że dekoracje świąteczne w sklepach z roku na rok pojawiają sie coraz szybciej? Co o tym sądzicie? Ledwie co skończyły się zaduszki a juz od razu wystawy bombek.....

2018-11-21 13:59

my póki co choinkę ubieramy praktycznie w samą wigilię od rana, ale zobaczymy jak to będzie jak synek podrośnie ;)

2018-11-21 12:21

My też szybciej ubieramy jakiś tydzień wcześniej. Fakt prąd drogi u nas na chacie jedne światełka wiszą i my na werandzie mamy jedne zawieszone.

2018-11-20 22:43

oj pięknie Paulina to fakt ;)) ale u nas tez ...tylko ze ten prąd drogi i nie każdego po prostu stać by oświetlać dom czy ogród...a kiedy ubieracie choinkę ? ja ubieram tak dwa tygodnie prezd by dzieci dłużej się nią nacieszyły. starsza córka uwielbia włączać wieczorem lampki i tak sobie przy nich siedzimy i gadamy ;)))

2018-11-20 10:50

też uważam, że to coraz szybsze wprowadzanie artykułów świątecznych psuje klimat świąt totalnie, nie dość, że nasze święta są takie, że akurat wtedy śniegu nie ma to jeszcze ten szał zakupowy, mam wrażenie, że nie ma już takiej radości z świąt jak dawniej. Ewcia tam masz święto za świętem to też nieco inaczej jest, u nas na Halloween domów się nie stroi choć to święto u nas dopiero raczkuje

2018-11-19 22:21

Ewcia ale tam to wogole jest pięknie na święta

2018-11-19 22:01

ja zawsze narzekałam na to ze tak szybko wszystko jest wystawione a w tym roku czekałam na to z upragnieniem. Są to nasze pierwsze święta na nowym mieszkaniu i pierwsze z synkiem, z wielką radością kupuje rozne ozdoby i ciesze sie ze sa one tak wczesnie ;)

2018-11-19 21:55

to ja Wam powiem coś jeszcze lepszego he he gdy pracowałam w USA we wrześniu otwierano sklep z gadżetami świątecznymi na choinki i wogole w takim centrum handlowym - sklep ten był czynny włąśnie od września do grudnia lub stycznia jakoś. a ponadto u nich jest tak że najpierw jest wielkie strojenie domów do Halloween, potem świeto dziękczynienia i zaraz po nim stroi się domy na świętaBN, a więc cały grudzień mienią się światełka ;))) u nich tak jest od dawna , do nas to wchodzi ;)))

2018-11-19 21:09

Ale patrzcie że co roku człowiek nie kupuje łańcuchów babek i tych ozdób bo ma z poprzednich swiat