Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Jak długo mozna nie kupować ciuchów i ubrań?

Data utworzenia : 2018-11-15 12:52 | Ostatni komentarz 2024-02-01 22:27

Betkarka

1634 Odsłony
69 Komentarze

Mam pelna szafe ciuchow, takich codziennych. Leza w szafie a ja dokupuje czasami nowe. I te nowe leza lub malo uzywane. Mam w planie zrezygnowac zupelnie, na czas nieokreslony, z zakupow i korzystac z tego co juz mam. Bo w sumie szafa rosnie. A ciuchy sa malo wyeksploatowane, kasy nie mam za duzo do wydawania. Pamietac trzeba ze inni tylko w lumpeksach kupuja, poprzez szacunek dla pieniadza. A ja mam miliony sweterkow i kurtek i to lezy. Ktos robil taki eksperyment? I jakie wrazenia?

2024-02-01 22:27

Smart naprawdę się opłaca jak się sporo zamawia. Faktycznie koedy wykupowalam ja i dodawałam męża. Ale potem ta opcja zniknęła  i z mojego polecenia jakoś mógł wykupić taniej. Już nie pamiętam dokładnie. Ale ja sporo zaoszczędziłam już że smartem. A na allegro zamawiam środki czystości, sporo prezentów, akcesoria dla Małego. Także warto. Ja dodatkowo coś tam oszczędzam  też kupując przez LetyShops.

2024-02-01 18:37

Ja kiedyś bardzo dużo zamawiałam na allegro szczególnie w okresie świątecznym i potem żałowałam ,że nie mam smarta. Teraz już mało zamawiam z allegro ,więc w sumie nie opłaca mi się tego wykupywać :) Szkoda ,że takiej opcji nie ma w smyku :D nie mam blisko stacjonarnie ,a często zamawiam online :D 

2024-02-01 18:24

A w sumie jak ktoś ma smarta w rodzinie to tez może zamówić na kogoś adres? Czy jest przypisany jeden?

2024-01-31 23:46

My w sumie nie dzielimy się bo nikt nie chciał :) a zamawiamy dużo na allegro więc czasami w miesiąc jesteśmy już na plusie :) 

2024-01-12 19:30

smart najlepsza opcja  :) tak kiedyś też o tym słyszał ale dokładnie nie wiem jak działa te dzielenie się 

2024-01-12 09:26

Smart jest fajny. Gdzieś widziałam opcje, by podzielić się ta usługa ale nie wnikałam jak to dziala

2024-01-10 10:54

Aaa No faktycznie nie wiedziałam ze to się zmieniło 

2024-01-08 19:52

Mazia kiedyś można było dzielić konto, to znaczy zapraszała Cię do grupy famili i jedno konto kupowało a reszta korzystała, teraz jest tak, że siostra kupiła i ja musiałam kupić ale taniej:D