Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Huśtawka

Data utworzenia : 2018-10-23 06:46 | Ostatni komentarz 2018-11-22 09:58

Joanna495

926 Odsłony
23 Komentarze

Witam moje 2 miesięczne dziecko w dzień w domu zasypia tylko na rękach noszone po odlozeniu wybudza się i zastanawiam się nad kupieneim huśtawki elektrycznej może dzikeiv niej będzie zasypilo i spało dłużej niż 10 min a ja coś zrobię w domu. Proszę o opinie na ten temat. A jeśli ktoś ma używana w dobrym stanie i za nie duże pieniądze odsprzedać to będę wdzieczna

2018-10-24 17:21

Eleonorka dlatego ja kupiłam taki, który jest rozkładany na płasko bo to tak jak w gondoli i może być w nim dziecko nieco dłużej bo nie ma wymuszonej pozycji

Konto usunięte

2018-10-23 17:40

Ja na pewno huśtawka kupię za kilka miesięcy :) tylko pamiętaj, że leżaczki i huśtawki są raczej dla dzieci, które mają już wycwiczone mięśnie. Cześć nie nadaje się do kręgosłupa, który wymaga stabilnego podparcia. Bujaczek, który kupiłam nie powinien być od początku stosowany a dopiero koło 3 miesiąca. Tak mi poradzili wiele mam.

2018-10-23 16:34

Joanna uważam, że hustawka/bujaczek to super sprawa. Ha dostałam of koleżanek w prezencie i nie wyobrażam sobie życia bez tego :-D najważniejsze, że dziecko w tym jest bezpieczne, zapięte w pasy, a ja mogę iść spokojnie do toalety :-)

Konto usunięte

2018-10-23 13:49

Myślę, że chusta to dobre rozwiązanie na zakupach ewentualnie. Ale do codziennego noszenia po domu absolutnie nie. Trzeba też zadbać o siebie i swój kręgosłup, a dziecko nauczyć zostawać z samym sobą. W sytuacji gdy nie będziemy mogły być przy dziecku w danej chwili, to dziecko da sobie radę. Jeśli uzależniony, to będzie ogromny problem dla nas i malucha.

2018-10-23 13:04

a chusty próbowałaś? ja bez chusty, jak bez ręki. Taki tyciulek potrzebuje nieustannej bliskosci.

2018-10-23 10:19

Joanna495 miałam dokładnie ten sam problem, synek nawet w dzień chciał spać tylko na mnie, a gdy go odkładałam wybudzał się. Nie mogłam nic w domu zrobić, więc postanowiłam kupić huśtawke i jak dla mnie była to świetna decyzja. Teraz gdy nakarmie synka i przebiore wkładam go do huśtawki ustawiam najszybszą prędkość i jakąś wesoła melodie i synek grzecznie leży, jak mu dam smoczka to zawsze zasypia, spokojnie w tym czasie zdążę ugotować obiad. Jak już zaśnie to ustawiam szum, lub odgłosy zwierząt i zmniejszam prędkość huśtania, można też ustawić czas kiedy huśtawka sama się ma wyłączyć. Ja kupiłam jedną z tańszych, bo służy ona tylko do 9 kilo, ale jestem z niej bardzo zadowolona. Prześlę Ci link: https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/447098/s/kinderkraft-minky-bujaczek-elektryczny-mietowy/ na YouTube jest filmik jak ta huśtawka funkcjonuje oraz montaż huśtawki, bardzo łatwy na zatrzaski bez przykręcania, zajmuje 5 minut ;)

Konto usunięte

2018-10-23 06:52

Ja nie kupiłam huśtawki, ale zdecydowałam się na leżaczek bujaczek, który również wibruje. Posłuży dłużej, ponieważ jest dobry dla dzieci do 4 roku życia. Huśtawka to też niezły pomysł, ale nie mogłam się zdecydować na żadną. https://www.empik.com/ingenuity-lezaczek-siedzisko-tukan-ingenuity,p1167551008,dziecko-p?gclid=Cj0KCQjw6rXeBRD3ARIsAD9ni9APG3fRPFac-Zf5epdyQHYzEgQgYWKl1y_45tWLydfyCMZuQ8CdmvoaAoVSEALw_wcB&gclsrc=aw.ds Jeśli maluszek przyzwyczaił się do bujania i noszenia, to za wszelką cenę stopniowo odzwyczajaj. Teraz nawet wózeczki mają twardsze resory, żeby nie można było bujać na boki. Dobrze, że wspominałaś o tym problemie, ponieważ sama muszę zakodować sobie, żeby przypadkiem nie bujać dziecka i usypiam na rękach po porodzie.