Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Niania elektroniczna/monitor

Data utworzenia : 2018-10-10 19:14 | Ostatni komentarz 2018-10-28 16:56

Konto usunięte

873 Odsłony
26 Komentarze

Witam drogie Panie. Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad zakupem niani elektronicznej. Niestety w domku mam sypialnie na piętrze, natomiast kuchnię na parterze. Czy myślicie, że w takiej sytuacji niania jest niezbędna ? Czy jest na tyle sprawdzonym urządzeniem, które może dać mi poczucie bezpieczeństwa pozostawiając niemowlę samo w łóżeczku ? Boję się, że maluch może się zakrztusić kiedy będę np. robiła obiad. Powiedzcie jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Jeśli polecacie, to jakiej firmy ? Z monitorem czy bez ?

2018-10-10 19:28

Ja miałam. Sam monitor i powiem że to idealna rzecz

2018-10-10 19:22

Ja polecam nianie z monitorem - sama niania Ci za wiele nie pomoże właśnie w takich ewentualnych niebezpiecznych sytuacjach. A przy monitorze możesz już być bezpieczna. My mamy akurat Angelcare, przy pierwszym dziecku super się sprawdził, przy drugim zdarzały mu się fałszywe alarmy, tzn ja np stałam przy łóżeczku, w i działam, że córa się rusza, a on już cyknął, że od 15 sek niby nie czuje ruchów - ale zawsze lepiej fałszywy alarm niż przegapiony. Może to też już kwestia zmęczenia materiału; ). Są wątki o monitorach musialabyś sobie poszukać.