Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Oświetlenie w sypialni u maluszka

Data utworzenia : 2018-10-02 13:54 | Ostatni komentarz 2019-02-06 18:48

Ewa.Kaczynska

824 Odsłony
11 Komentarze

Cześć. Przychodzi etap, gdy malucha trzeba przenieść ze swojej sypialni do jego :) Dopiero będa ją aranżować i zastanawiam się nad oświetleniem. Czy wybrać może jakąś lampkę nocną stołową, czy może kinkiety, a może jeszcze coś lekkiego wkładanego do gniazdka typu LED? Czy próbować całkowicie gasić światło? Jak było w Waszym przypadku? Dziękuję i pozdrawiam

Konto usunięte

2018-10-03 11:33

A ja polecam cotton ball. Włozylam sobie sztuk 20 do szklanej kuli i naprawde dają sliczne, delikatne swiatło ktore jest subtelne, a zarazem fajnie oswietla pokoj i sporo widac.

2018-10-03 11:17

Nasz mały niestety jeszcze z nami śpi. Dopiero za rok pójdzie do siebie. A teraz nie mamy lampki śpimy po ciemku :) mieliśmy zwykła lampkę taka ścienna ale moja starsza buchnela bo się boi ciemności.

2018-10-02 16:31

U nas super sprawdza się bezprzewodowa lampka led. Można ją wszędzie postawić, przenieść w inne miejsce np. w przypadku przewijania maluszka bez konieczności świecenia głównego światła. Światło jest delikatne, nie rażące, lampkę można odginać i regulować wtedy rozjaśnienie w pokoju. Moja kuzynka kupiła sobie teraz taką lampkę led w biedronce z bardzo fajnym motywem baranka i są dostępne w różnych kolorach i z 2 intensywnościami światła.