Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Lovi'kowy Bazarek

Data utworzenia : 2018-09-04 21:15 | Ostatni komentarz 2019-02-12 17:42

Klaudia7571

3781 Odsłony
103 Komentarze

Cześć dziewczyny, jak każda z nas wie dzieci szybko rosną i z wielu rzeczy wyrastają i leżą one bezuzyteczne. Pomyślałam że może zrobić wątek w którym będziemy "wystawiały" rzeczy na sprzedaż, lub rzeczy które potrzebujemy kupić ? rzeczy po maluszkach w wiekszości przypadkach są mało używane ;) zastanawiałam jak by się kontaktować między sobą, i myśle że jeżeli ktoś bedzie chciał to poda nr telefonu lub można również zamieścić link z przedmiotem ktory sprzedajemy ( np olx, allegro) i tam się skontaktujemy ;) Co uważacie o tym pomyśle?

Konto usunięte

2018-09-06 06:25

Pomysł ciekawy bo faktycznie już sobie ufamy :) ja póki co nic nie sprzedam bo moja córka malutka, ale to co chcę kupić już lub w ciągu kilku przyszłych miesięcy to zabawki ogrodowe: zjeżdżalnia, bujaki do ogrodu i cokolwiek co sprawia frajdę rocznemu i półtorarocznemu dziecku w ogrodzie :)

2018-09-05 10:09

Super pomysł. Jestem jak najbardziej za tym, żeby wrzucać tu info o rzeczach, która nam pozostały (np już zbyt małe pampersy) czy rzeczy z których dziecko już wyrosło, a nawet może zabawki którym dziecko już się nie bawi. Nie każdy ma w rodzinie czy wśród znajomych młodych rodziców, którym można by te rzeczy przekazać, a tu akurat byłaby taka możliwość (poza tym myślę, że tu jest bardziej zaufana grupa ludzi niż kupując coś u zupełnie obcych ludzi na niektórych stronach z ogłoszeniami), tu mogłybyśmy sobie sprzedawać, przekazywać, pożyczać czy wymieniać się zabawkami i innymi artykułami dla dzieci.

2018-09-05 09:32

Ja mam 2 pary kozaczkow na Dziewczynke muszę zobaczyć tylko jaki rozmiar bo tylko mi zawadzaja więc za koszt wysyłki odda

2018-09-05 08:03

Mysle ze tutaj zeby bylo w jednym miejscu ;) Pewnie ze rzeczy za darmo tez mile widziane ;)

2018-09-05 07:58

To jak tutaj linki dajemy cy osobny wątek?

2018-09-05 07:00

Ja również jestem za tym aby taki bazarek powstał . Może znajdą się osoby które będą chciały się czegos po prostu za darmo pozbyć ( wliczając tylko koszt przesyłki) albo zarobić kilka zł :)

2018-09-04 21:43

Ja jestem za